Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítotok? Mit mondtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítotok? Mit mondtok el? Milyen körülmények között? Hogyan néz ki a teljes szakítási folyamat?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Melyik? Nem egy szakításom volt életemben, és nagyon nem mindegy, hogy egy pár hónapos kapcsolat, vagy egy több éves házasság szakad meg, ahol már gyerek is van. (Mindkettőben volt részem, nem összehasonlítható a kettő.)
2016. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na igen. A 2 hetes járás vége 5 percig tartott. Az 5 éves házasságom utáni válás 4 hónapig. Mi érdekel pontosan?
2016. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sehogy, általában velem szoktak. Kapok egy olyan üzenetet ahol szépen le van írva, hogy miért. Eléggé megvisel mindig, akkor még lefixálom, hogy biztos-e, nincs-e javítási mód, ha nincs, akkor ennyi. Utána egy kis depresszió aztán megy tovább minden ahogy kell.


Na, ez így szépen is hangzik, igazából évekkel később is tudok még agyalgatni ezen, következetesen kapcsolok hangulatokat, illatokat stb. az exeimhez. Depresszívebb időszakaimban végzetes.

2016. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az 1 évesnél hosszabb ideig tartó, komoly kapcsolatra vagyok kíváncsi.
2016. okt. 18. 13:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyerek és házasság nélkül.
2016. okt. 18. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Na ilyen szakításom egy volt...

Mindketten éreztük, hogy már nem olyan az egész, mint régen. Rossz volt az alaphangulat, nem tervezgettünk már közös jövőt. Nekem adódott egy lehetőség, hogy külföldre költözzek, és amikor elmondtam a pasimnak, akkor ő szomorúan konstatálta, hogy ha egyáltalán felmerült bennem, hogy elfogadjam az ajánlatot, akkor már nem annyira fontos nekem. Be kellett ismernem, hogy ez így van. Ő megkérdezte, hogy akkor legyen-e vége, én pedig mondtam, hogy szerintem jobb lenne. Megbeszéltük, hogy hol rontottuk el, sírtunk egy kicsit, és vége lett.

2016. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csakis személyesen.Leülök vele beszélgetni, vagy egy kávézóban,ahol el tudunk vonulni egy kis boxba,és nem hall minket senki,vagy pedig máshol,de mindenképp személyesen.
2016. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értem, mit kell cifrázni. Gondolom, más is átgondolja, miért elég az egészből és eldönti, itt a vége.

Utána, meg mondom, hogy itt a vége, ennyi volt.

Nem beszélgetek, magyarázok. Eddig nem volt jó, akkor utána sem lesz, tehát nem is lehet meggyőzni, hogy majd minden máskjént lesz, mert nem lenne másként.

2016. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem is mondod el neki, hogy miért szakítasz vele, csak közlöd vele?
2016. okt. 18. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!