Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Láttok rá esélyt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttok rá esélyt, hogy egy másik életszakaszban, más körülmények között újra egy pár legyetek egy exetekkel?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha, egyikkel sem. Körülmények és életszakasz miatt soha nem szakítottam, csak személyiség miatt.
2015. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem jellemző (ugyanakkor abszolút lehetséges), de akkor tegyük hozzá, hogy a személyisége is pozitív fejlődésen ment keresztül.
2015. júl. 13. 18:27
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én épp ezt szeretném, hogy újra egy pár legyünk.. A legutóbbival.
2015. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok, én így sem látok esélyt. Nem szoktam elhamarkodottan dönteni, általában mindig kivárok, próbálom javítani a kapcsolatot, és amikor lépek, már nem látok reményt a folytatásra. Addigra olyan sokszor beleélem magam, hogy talán pozitív irányba változik a személyisége, hogy nem vagyok képes visszalépni ugyanebbe az ördögi körbe. Akkor sem, ha esetleg tényleg változott az ex, nem éri meg a kockázatot.
2015. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, korrekt álláspont.
2015. júl. 13. 19:35
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
láttunk, megpróbáltuk újra 3-4 év se veled- se nélküled után. sajnos megmaradtak ugyanazok a problémák, 2 év után ismét szakítottunk, és most még nehezebb az elengedés, mert sokkal jobban kötődünk már egymáshoz, és rengeteg sikertelen próbálkozás is van mögöttünk.
2015. júl. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Akkor ti még mindig a se veled se nélküled szakaszban tartotok. Ha már eddig kibírtátok,akkor érdemes a folytatás.
2015. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A szakításaimnak oka volt, főleg, hogy általában a másik fél lépett le. Aki egyszer képes volt így átvágni, attól én már soha többé semmit!
2015. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Ha már eddig kibírtátok,akkor érdemes a folytatás."

Szerintem, ha másodszorra is ugyanazok a problémák jöttek elő, akkor ez halott ügy:/

2015. júl. 14. 14:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Akivel én szakítottam, azzal soha többé nem jönnék össze, hiszen nyomós oka van nálam egy szakításnak, egyébként ragaszkodó tipus vagyok. Aki velem szakított (mert nem tetszett neki valami ) azzal talán. De csak akkor, ha azt látom rajta, hogy tényleg átértékelte a kapcsolatunkat és nem fog újra elhagyni, Ha ezt nem érzem, akkor mehet, ahonnan jött.
2015. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!