Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Két hónapja lett vége a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja lett vége a 2 éves kapcsolatomnak. Azóta folyamatosan sírok. Semmi sem segít, sem a barátok, sem az hogyha kikapcsolódok vagy társaságban vagyok. Szerintetek érdemes lenne orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Én szakítottam, mivel nem éreztem már azt, hogy fontos vagyok a páromnak. De azóta bánom, mert úgy érzem, hogy csak hirtelen felindulásból történt. Azóta feleslegesnek érzem magam, nem tudom feldolgozni.

2016. jún. 24. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó darbig nem segít majd semmi. Aztán az idő begyógyítja a sebeket. Nekem hónapokba telt. De a szenvedés véget ér, ne félj :). Csinálj minél több programot, szokj le a kávéról, mozogj sokat, és aludj.
2016. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az idő....
2016. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hűha!


Ha két hónapja folyamatosan sírsz, akkor ott a könnycsatornák már be kövesedtek, ez baromira nem jó. Igen, ideje lenni valamit kezdeni magaddal. Mondjuk egy pszichológus lehet, hogy tudna segíteni feldolgozni ezt a traumát. Nem tudom, ha ennél jobban odabäsz az élet, akkor soha nem állsz fel a padlóról? Kapj már a fejedhez és szedd össze magad! Nagyon jól tudod, hogy nem voltál fontos neki, most mit bőgsz utána? Két hónapon keresztül? Egy két éves kapcsolat gyászideje nehogy már eddig tartson! Húzd már ki magad a gödörből! Gyerünk, menni fog!

2016. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alapból én erős lánynak tartom magam. A legnehezebb helyzetekben is erős maradtam mindig. De most nem tudom mi történt velem, a barátaim sem értik, nem ismernek rám azóta. Tényleg ő a gyenge pontom, ráadásul első kapcsolat. Próbálkozom mindennel, hogy elfelejtsem, de semmi sem segít. Szakítás után, hiába hogy tudtam hogy már nem működik, legbelül azt vártam, hogy majd küzdeni fog értem, mert szinte könyörgött akkor, hogy ne legyen vége. De utána nem is keresett.. pedig végül abban maradtunk hogy 1 hét múlva átbeszéljük még. Ez fáj ennyire, hogy mindent megtettem érte, nagyon sok mindent megbocsátottam neki, ő volt mindig az első, és még csak nem is harcolt értem. Azt érzem már hogy 20 éves létemre nem tudnék többé szerelmes lenni, mert teljesen összetört.
2016. jún. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!