Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal emiatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal emiatt. Miért mindig az ilyen pasik találnak meg?

Figyelt kérdés

Párommal valamelyik nap az exeinkről beszélgettünk. Ő pedig felhozta,hogy volt egyszer 43 éves barátnője akihez hasonlót a mai napig nem talált, meg hogy ő az érettebb,idősebb nőket preferálta mindig is. Mindenben jobbak a fiatalabb lányoknál.

Erre nem mondtam semmit csak hallgattam. Másnap viszont szakítottam vele. Azóta is próbálkozik,hogy kezdjük újra de én nem akarom.

Az egyik exemről is kiderült,hogy az idősebb nők jönnek be neki bár ő nem mondta meg nekem hanem kiderült.

Miért az ilyenek találnak meg? Miért jönnek egyáltalán velem össze? Hiszen nem vagyok idős sem érett! Vagy csak addig akarnak velem lenni amíg nem találnak egy 40-est és utána egyből lelépnének? "Ha ló nincs jó a szamár is" elven vannak az ilyen pasik kapcsolatban?



2016. nov. 5. 11:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Én 23, ő 27
2016. nov. 5. 11:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog,hogy ő mindig is az érettebb korosztályt preferálta,a probléma ott kezdődik,ogy a szemedbe mondja,hogy az exéhez hasonlót nem talált azóta sem..Jól tetted,hogy szakítottál,ő meg akkor keressen egy idősebbet.Ne magadban keresd a hibát,egyszerűen csak nem illetek össze.Ez a"mindenben jobbak a fiatal lányoknál" duma pedig szánalmas.Ennyi évesen lehetne már annyi esze,hogy nem általánosít.Nekem meg inkább a magasabb férfiak jönnek be,de életem nagy szerelmét mégis egy alacsonyabb srác személyében találtam meg.Ezt ő tudja is,még az elején elmondtam neki.Az eddig együtt töltött 3 év alatt egyszer sem vágtam a fejéhez,hogy bárcsak magasabb lenne,meg hogy a volt barátomhoz hasonlót azóta sem találtam..Tényleg ne bántson a dolog,lépj tovább!
2016. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!