Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az milyen érzés, vagy mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen érzés, vagy mihez fogható, ha szakítottam a párommal pár hete, nem voltunk szerelmesek egymásba, de pokolian hiányzik, rossz nélküle minden perc?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Megszokás, szerintem. Eddig ott volt, most nincs.
2016. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ő hiányzik, hisz leírtad, hogy nem is voltatok szerelmesek. Csak az érzés hiányzik, hogy legyen valakid,erről van szó.Természetes.
2016. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most írtad le, milyen érzés!

A megszokás.. és a magánytól való félelem váltja ki.

2016. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehéz legyőzni ezt az érzést?
2016. okt. 13. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozol min napi 8 órát,vannak barátaid,családaid akikkel lefoglalhatod magad,sportolsz is,akkor nem nehéz.
2016. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kötődésnek hívják.

Evolúció intézte úgy, h a túlélés érdekében kötődjünk másokhoz. Az agy ugyanazon területe felelős (állítólag) érte, mint ami a fájdalomérzetért felelős.

A szakítás hasonló érzés, mint amikor a kokainfüggőtől megvonják a kokaint (örömérzés/fájdalomérzés agyi központja). Hát én nem tudom, ez milyen, én nem próbáltam, de ilyesmi állítólag.

Kemény, de csak egy érzés. Kb. két hónap (a szakítástól számítva) és elmúlik.

Gyomorgörcs, étvágytalanság, vagy túlzott étvágy, álmatlanság, kényszeres végiggondolása a történteknek, stb.. fizikai fájdalom - ez mind természetes tünet.

Akkor van gond, ha két hónap után se múlik el, állítólag az már nem normális. (De hát istenem, mi a normális?)

2016. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy pokolian hiányzik és rossz nélküle minden perc.
2016. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megszokás + még nem mostad le magadról a feromonjait.


Javaslat: szexterápia. Magyarul: minél több partnerrel minél több alkalommal. Persze nem újabb kapcsolat céljából, hanem azért, hogy teljesen elfelejtsd


Nekem anno bejött.

2017. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!