Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt egy 14 évig tartó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy 14 évig tartó kapcsolatom. Már 5 éve, hogy elhagyott a párom, de még most sem tudtam túltenni magam rajta. Létezik erre valami megoldás? 36/F

Figyelt kérdés
Én már minden olyan életvezetési tanácsot kipróbáltam, amit a szakemberek javasoltak. De nem váltak be. Amúgy is nagyon nehezen felejtek, ez a tanulmányaimnál áldás volt, de érzelmi téren átok. 36 éves férfiként ez már egyben ciki is.

2016. nov. 7. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Kefélj egy darabig össze-vissza.


Aki nem próbálta nem tudja, aki próbálta tudja: Ez jó módszer. A szakításunk utáni fél évben 8 lányt fektettem le. Bevált. Ez az igazság.


Életem eddigi legnagyobb szerelme volt, akivel 3,5 évet voltam együtt.

24/F

2016. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg úgy, hogy fókuszálj a tényre, nem vagytok együtt. Már nincs ott veled.

Míg te már 5. éve szomorkodsz és sanyargatod magad, ő már rég túllépet és új életet kezdett... nem voltál számára több, mint egy állomás.

Te pedig pont egy ilyen embert nem tudsz kiheverni, akinek te "csak" ennyi voltál és nem több.

Nem éri meg alapból senkiért sanyargatni a szívünket, lelkünket, de olyanért meg végképp nem, aki már túllépet rajtunk ilyen hosszú ideje.

2016. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát 19 évet, életed több mint felét áldoztad egy nőre, akinek már semmilyen szerepe nincs az életedben.

Még bőven benne vagy a korban hogy találj egy másikat akivel akár családot is alapíthatsz. Viszont 5 év után azért illene elfelejteni és tovább lépni. Ne csinálj semmit, ha eddig semmi nem működött, ez után sem fog. Várd meg amíg leülepszik és akkor majd készen állsz egy új kapcsolatra.

2016. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán azért nem tudod túltenni magad rajta ,mert egy kis számolással az jön ki ,hogy ő lehetett életed első szerelme,akit azóta sajnos senki nem követett.Szerintem ha jobban belegondolnál lehet,hogy rájönnél ,hogy már rég nem az ő személye hiányzik ,hanem az az érzés amit hozzá társítasz.Ezért próbáld meg végleg lezárni a múltat ,így is elpazaroltál már 5 évet az életedből és gyerünk ismerkedni.
2016. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt kell megértened, hogy nem szabad egy érzést kizárólag egy személlyel összekötni. Neked az érzés hiányzik, amit az exeddel azonosítasz, pedig más személytől is megkaphatnál, de amíg azon kattogsz, hogy ez nem olyan lesz mint az exeddel volt anno, addig semmi értelme sincs párt keresni.

Nekem is van olyan barátom, aki elveszítette a párját(autóbaleset) és nem tud rajta továbblépni, mert nem akar, hiába is állítja az ellenkezőjét. Egy férfi embert a szükségletei motiválják, és normál körülmények között aszerint cselekszik.....ettől lesz kiszámítható.

Az érzelmi sérült emberek kiszámíthatatlanok, csaponganak, érzelmi kitörések, hangulatingadozások jellemzőek, ezt csak úgy lehet helyre tenni, ha talál valakit maga mellé aki arra készteti, hogy változtasson ezen a bizonytalan állapoton és végre cselekedjen. Külsős segítség nem sokat ér, motiváció kell,valaki, aki megmozgatja a fantáziádat és pillanatok alatt el fogod felejteni a múltat és jövőre fogsz koncentrálni.

2016. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 voltál, mikor összejöttetek... gyerekek még, megértem, hogy levert vagy, meg nem is.

5 év eltelt, túl kell lépj rajta, ahogyan ő tette.


Bulizz, csajozz, túrázz, sportolj, járj el, ismerkedj új emberekkel, de ne keseregj.

2016. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!