Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tanácsok? 2 éve tartó bonyodal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok? 2 éve tartó bonyodalom. Részletek lent

Figyelt kérdés

Viharos párkapcsolatban élek már 5 éve,de sajnos 2 évvel ezelőtt nem volt tökéletes a kapcsolatunk, megcsaltam (csókolóztam egy másik sráccal)..Párom megbocsátotta ezt a félrelépést,de én azóta nem bírom kiverni a fejemből azt a másikat...aki egy egoista,beképzelt majom,de ha találkozunk nagyon erős szexuális vonzalmat érzek iránta..Hogy ,,vessek ennek véget"?Találkozás elkerülhetetlen,egy helyen lakunk..:/ És ő próbálkozik nálam..ez a legrosszabb...Tanácsok?Mit tegyek?


23L



2013. ápr. 21. 14:46
 1/6 lajcsilaralaura válasza:
Hát.. Ez elég bonyolult.. Ne figyelj oda rá, és inkább a pároddal törődj helyette!:)
2013. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem..ezen vagyok évek óta..:)

köszönöm válaszod^^

2013. ápr. 21. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem túl jó hír, hogy a kapcsolatotok öt évéből kettőben másról ábrándozol. Úgyhogy első körben válaszold meg magadnak őszintén(!) azt a kérdést, hogy tényleg a mostani pároddal képzeled-e el a jövőt. Ha igen, akkor vonzódás ide vagy oda, állj ellen a másik srác próbálkozásainak (önuralom és elhatározás kérdése). Ha viszont nem, akkor pusztán megszokásból ne legyél vele, mert csak raboljátok egymás idejét.
2013. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kaparol85 válasza:
100%
Hogy mi tartson vissza? Az ami visszatart attól hogy szétverd a szomszéd fejét, mert beszólt neked. Az ami attól tart vissza hogy öngyilkos legyél. Az ami attól tart vissza hogy jól beszolj a főnőködnek. Az tartson vissza amit úgy hívunk nevelés, neveltetés. Mindenki meg akarja csalni a párját, MINDENKI. Csak valaki úgy dönt NEM teszi, valaki hezitál, valaki meg naponta 3-szor. Ez itt három út, te döntesz melyiket járod. Egy dolog biztos. A TV, a rádió, a magazinok, folyton azt mondják, hogy CSALD meg, csak a következményt neked kell viselni, mert ők NEM fogják.
2013. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted a párodat akkor kitartasz mellette...

Hasonló helyzetben voltam évekig vágyakoztam egy bizonyos pasira a párom mellett... Majd megőrültem érte... De tudtam, hogy butaság eldobnom a kapcsolatomat egy kaland kedvéért...


...és egyszer csak elmúlt... a vágyakozás...

2013. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves kaparol85,elég nyers kommentárt írtál..Pedig nem azt írtam h alig bírom visszatartani h ráugorjak..hanem menekülnék ebből a szituból,igen szeretem a pasim,nem bírnám úgy megcsalni h lefekszek mással. De van akaratom, és nem csalom meg..De ez így elég szar szitu..:/

Köszönöm a válaszokat :)

2013. máj. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!