Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Annyira vagyom a szenvedelyre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vagyom a szenvedelyre, de a parom nem adja meg. Valtozhat ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedelyes tipus vagyok. Igenylem is es adom is. De a parom nem adja meg, es mostanaban nem is fogadja. Amugy csinos vagyok, foglalkozom magammal, helyesen etkezem, edzem, emiatt a libidom is a helyen van. Szeretem a sponan dolgokat is. Ha csak random megcsokol, majd megy a dolgara, vagy ha magaeva tesz barhol az agyon kivul. Ha kozelit felem, mindig viszonzom. Szeretek szenvedelyesen csokolni, olelni, meg a szopast is szenvedelyesen csinalom. Szeretem a vad szexet is, amikor beletur a hajamba es meghuzza, ramarkol a nyakamra es kemenyen megsug, es szeretek szetkezni is, gyertyafeny, kozos furdo stb. Es a ket veglet kozott is nyitott vagyok mindenre. De ez mar nincs :( mostanaban csak rammaszik, en meg mint egy zsak fekszem, aztan annyi. Se elojatek, se csok, se erintes semmi. Azt mondja minden oke es szerinte tulreagalom.
2016. nov. 14. 01:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert, seta kozben vagyok.
2016. nov. 14. 01:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Haha, cseréljük le a párjainkat, mert összeillenének! :D

Viccet félretéve, próbáltál vele beszélni ezekről? Megkérdezted, hogy miért lett más?

2016. nov. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig is egy ilyen nőre vágytam...:(
2016. nov. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj persze, hogy beszeltem. Szerinte csak bekepzelem az egeszet.
2016. nov. 14. 02:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Raadasul mar beolt olyan dolgokert, amiket regen imadott. Pl most hetvegen elmentunk szorakozni, es hamarabb keltem fel, elmentem kv-t fozni, es kicsit komasan felkaptam az elso dolgot, amit meglattam, az o inget vettem fel. Es beoltott, hogy vegyem mar le, tegnap az volt rajta. Pedig anno imadta, ha kocosan az ingeben talat ram a konyhaban. Odamnetem hizelegve, hogy zuhanyozhatnank egyutt, erre a kavejaert nyult, kozolte h most ne, es elment egyedul. Annyira fajt :(
2016. nov. 14. 02:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, változást akarsz, kénytelen leszel párt váltani. Minden embernek meg van a saját igénye. Másik kéri, max, ideig-óráig kicsit kényszeríti magára, de vissza tér az alap állapot. Neked kevés, elfogadod így, vagy kilépsz az egészből. Ez olyan, párod azt mondaná, neki napi tízszer kell. Valószínű, bele mennél, de egy hét múlva azt mondanád köszi de ezt már nem. Vagy is, ha változtat a kedvedért, nem fog sokáig tartani.
2016. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ki-sze-re-tet-be-lő-led!
2016. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos megértem mit érzel, mert ugyanígy vagyok én is a barátommal. Szeretem őt, de tőle annál többet, hogy "na dugunk?" nem lehet elvárni. Maximum nagyobb viták után szokott valamivel szenvedélyesebb lenni, de olyankor sem az igazi.


Szerintem is az a gond, hogy kiszeretett belőlem, de én még mindig szeretem és így nehéz azt mondani, hogy szakítsunk pedig a szivem mélyén tudom, hogy ez csak szenvedés.

21/L

2016. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!