Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csak akkor értékelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor értékelnek a pasik, amikor már nem vagyok?

Figyelt kérdés

A történet: 4 éve elváltam. Amíg együtt voltunk a férjemmel, nem törődött velem, tojt a fejemre. Minden veszekedésnél elmondta, hogy menjek el. Amikor eldöntöttem, hogy elmegyek, már csinálta volna vissza. Azóta is időnként bepróbálkozik, megtesz olyan dolgokat, amiket azelőtt nem volt hajlandó, de már késő.

Lett egy barátom utána, részéről nem volt komoly, ezt éreztette is velem. Amikor azt mondtam, hogy jó, akkor én is úgy viselkedem, hogy ez nem komoly kapcsolat, akkor meg teljesen kiakadt, hogy de én fontos voltam neki. Jó reggelt, ezen talán előbb kellett volna gondolkozni.

Megismerkedtem egy másik férfivel. Részemről nagy szerelem volt, igyekeztem mindenben a kedvében járni, soha nem volt köztünk hangos szó. Ennek ellenére másfél év után elege lett belőlem, és elhagyott. Három hónapig nem tudtam róla semmit, majd jelentkezett, hogy neki akkor mindenféle nehézségei voltak, azért hagyott el, de pár hét után rájött, hogy hiányzom neki. Most már kellenék neki ismét.

Érti ezt valaki? Mert én nem.


2016. nov. 16. 16:34
 1/8 anonim válasza:
Legyél apáca( Krisztus jegyese) Ő mindíg ott lessz veled.
2016. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagyon odaadó vagy a kapcsolataidban, de néha talán túllősz a célon. Ha túlságosan odaadó vagy, akkor nem éreznek szuverén, önálló személyiségnek, és elveszítik irántad az érdeklődésüket. De abban a pillanatban, amikor már nem azt játszod, hogy értük élsz, kivívod a tiszteletüket, mint független nő.

Próbálj önmagad maradni a kapcsolatokban, ne rendeld magad a pasik alá.

2016. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kimmunikáció egyes, jó estét.
2016. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nők is ilyenek, addig érdekes valaki, amíg teljesen nem lesz a tiéd, onnantól lanyhul az érdeklődés, képletesen szólval jóllaksz és eltelsz.
2016. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlzottan kimutatod az odaadásodat a másik iránt, akkor az páholyban érezheti magát és elkényelmesedik. Amikor ez az állapot megszűnik rájön, hogy a jó életnek vége, és akkor elkezd kapálózni, hogy visszaszerezzen. Nem szerencsés idáig eljutni, nem szabad túlzottan kimutatni a szeretetet a másik fél iránt, mindig fönn kell tartani benne egy kis bizonytalanságot, hogy ne érezze nyert helyzetben magát...
2016. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es, 5-ös válaszolóval csak részben értek egyet. Szerintem nem az a baj, ha az ember kimutatja a szeretetét. E felől nem kell bizonytalanságban tartani a partnert. Az a baj, ha az ember közben feladja önmagát. Egy olyan embert, aki csak a másikért él, nem lehet tisztelni. Ha valaki azt érzi, a másik függ tőle, csüng rajta, akkor el fog menekülni, mert az nem vonzó. De ha azt látja, hogy a másiknak van önálló élete, amit nem alárendelni, csak összekapcsolni akar a másikéval, az lehet vonzó. Ha vannak saját céljaid, életutad, terveid, tevékenységeid, és nem csak a párkapcsolattól várod a boldogságot, akkor a partnered képes lesz szuverén személyiségnek látni.
2016. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1 válaszoló, gondolod, hogy egy férj, és több szerető elfogyasztása után jó lennék apácának? :D


#3, milyen kommunikációról van szó? Kommunikáltam én minden pasimmal, de azt hogy lehet megbeszélni, hogy ha majd elhagysz/elhagylak, jó lennék? Elhinné ezt valaki, akinek most nem jó a kapcsolatban?


Többieknek: odaadó vagyok a kapcsolataimban, de nem alárendelődő, soha nem éreztem, és nem is éreztettem, hogy csak a partneremért élek. Van saját életem, a házasságomban is megvolt, egy ilyen laza, nem együtt élős kapcsolatban meg pláne. Az alakoskodás, színjáték nem az én kenyerem, meg azt hiszem, az ilyen titokzatos, végzet asszonya, vagy megközelíthetetlen jégkirálynő szerep nekem nem is állna jól.

2016. nov. 16. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
ez sok dologgal így van ám, ha meglátsz vmit a boltban sokakat elkap az az érzés, h kell, utána ráunnak, de ha elvennék tőle, akkor már egyből ragaszkodna hozzá. Biztos van erre magyarázat, sztem pszichológiából oktatják ennek a miértjét, de sajnos nem értek ahhoz.
2016. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!