Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom szakított velem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakított velem mert kevés volt a szex. Szerintetek mennyi az ideális szexuális együttlét 1 héten? És mennyi az amikor már sok?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérek.

Szexmániákus válaszadok mellőzzék a kommentelést.

Normál átlag emberek válaszait várom a 30-40 korosztályból, kor megjelölésével.

Én 41F, Ex-em 34L.



2016. szept. 7. 10:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a minden második nap megfelel, mert néha azért aludni is kell. Ezt úgy, hogy van két gyerek is, ott a háztartást, meg minden más, ami 30-40 között már "illendő". De ha hétvégén a gyerekek nincsenek otthon, biztos, hogy lezavarunk egy menetet valahol a lakásban. ;)


34/n

2016. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Napi egy-két ejakuláció. A körítés lehet hosszabb-rövidebb.
2016. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
10%
#2 ne kamuzz már. Annyit nem is lehet kibîrni. Nekem 20 évesen 2-3 nap mire rendesen használható vagyok újra.
2016. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem vagyok még 30, de nekem 3 naponta tökéletes. Mármint akkor, ha abban azért benne van minden, nem csak egy gyors magömlés. Illetve ha ettől még össze lehetne néha bújni szex nélkül is.

Napi több az már sok lenne nekem, mert fájna a puncim.

2016. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Heti 4-5 alkalom átlagosan.

Igazából szerintem nem lehet általánosítani, hogy mi a "megfelelő mennyiség", lényeg, hogy a pár két tagja azonos étvággyal rendelkezzen! :)

2016. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

33 vagyok, nő, három kicsi gyerek, kétnaponta van szex alapjáraton, ha valamelyik gyerek beteg épp, és ezért közénk jön pl. akkor nyilván ez kimarad, de férjem már a négy nap szünettől is ki van borulva:-))) ha úgy alakul. Szóval heti 3 azért mindig megvan, ha a gyerekeket sikerül lepasszolni (ez addig ment, míg csak kettő volt) akkor meg mindennap szex...

Te vagy a férfi, és téged dobott a nő?? mennyi volt a szex? nagyon kíváncsi vagyok!

2016. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsenek konkrét számadatok.Minden ember más libidóval rendelkezik.A te exed többet kívánt volna, mint amennyit te hajlandó voltál vállalni.Nem illetettek össze ilyen téren.

Nálam fáradtság és hangulatfüggő mennyit kívánok(nék) egy héten.

41/N

2016. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és nekem a napi több sok lenne, illetve a mindennapi is, de az főleg azért mert ezer más dolgom van, és egyszerűen így is minden második éjjel dolgomat kell csináljam, (akár takarítás, akár munka) és valamikor aludni is kell..
2016. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

heti 2x max 3x boven eleg

40 no

lehet intimitas szex nelkul is pl osszebujas beszelgetes kozos pucer alvas masszirozas.

2016. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mi sajnos heti egyszer tudunk egyutt aludni es megoldani a szexet, ilyenkor 1-3 szex van altalaban egy alkalommal. Maskor nem tudjuk sima talalkozasnal megoldani. Mindkettonknek keves de muszaj volt elfogadnunk.
2016. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!