Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van ilyen? Ti adnatok egy uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Ti adnatok egy uj eselyt?

Figyelt kérdés

1 ev utan szakitottunk a volt parommal. Jol megvoltunk, teljes volt az osszhang, csak epp anyucit nem tudta otthagyni. Kozos alberletet vettunk ki, de vegul sosem koltozott be, napi 1-2 orat volt ott, a tobbi idot otthon toltotte.

Ez 3 honapig ment, mig eljutottam oda, hogy ennek semmi ertelme es osszeszedettem vele a dolgait hogy vigye haza, ha ilyen nehez kirepulni a szuloi feszekbol, akkor nem kell eroltetni.

Erre azt mondta mar nem erez ugy irantam mint korabban es nem tudja mit akar.

Hazament.

Most majdnem fel evvel ez utan felhivott, hogy szeretne megprobalni megegyszer, hianyzom neki stb.. En meg nem tudom mit tegyek, hianyzik, szeretem meg mindig, de nem tudom hogy meg tudom-e bocsatani hogy elment, illetve tudnek-e bizni abban hogy most nem futamodik meg az elso nehezsegnel.


2016. nov. 20. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Az okos a sajat karan tanul, a buta meg masen sem. Mamuci pici fia nem fog felnoni, csak valoszinuleg regen latott mar puncit es szeretne eljatszni, hogy o nagyfiu mar is tudja hasznalni a futyijet. De most komolyan... ilyen szanalmas alakra hogyan tudsz ferfikent nezni, hogy nem rohogod rogton kepen ilyen ajanlat hallattan? :D
2016. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
úgyis visszafogadod az ilyen gyökeret aztán jössz majd ide sírni, hogy 10 éve vagytok együtt de még mindig az anyjánál lakik.
2016. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem adnék. Örülj, hogy megszabadultál tőle, neki mindig anyuci lesz az első.
2016. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!