Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnatok neki meg egy eselyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnatok neki meg egy eselyt?

Figyelt kérdés

Randiztunk 3x a lannyal, ami nagyon jol sikerult, viszont mindharomszot nagyon sokat beszelt az exerol, reszletesen, igy mondtam neki, hogy szerintem meg nincs tul rajta es nem kene ezt eroltetni. Erre megkerte a volt pasijat, hogy irjon nekem es segitsen meggyozni hogy nincs koztuk semmi. A sraccal teljesen jot beszelgettunk de tudtam mire megy ki... persze a csaj masnap letagadta, hogy o kerte meg es azt allitotta hogy nem tudja miert avatkozik az eletunkbe, mert nem akarta... Aztan kb 2 ora veszekedes utan bevallotta hogy egeszen addig hazudott es igen, o kerte az exet, hogy irjon nekem. Szanja banja buneit, es azt mondja bizonyitani akar nekem, mert belem szeretett es hulye volt hogy az exerol beszelt es belevonta...

ezek utan ti adnatok neki meg egy eselyt? Mar nem tudok neki hinni, pedig az elejen annyira jol indult koztunk, hogy most nagyon faj...


2016. okt. 19. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én biztos nem, már most kiderült, hogy megbízhatatlan.
2016. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs még túl az exén, így inkább bele se kezdenék.
2016. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy túl van az exén, azzal akarja bizonygatni, hogy rád küldi??? Felejtős!
2016. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!