Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet elfelejteni azta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni azta nőt akit szeretünk?

Figyelt kérdés

Ő nem akar velem lenni én viszont nagyon szeretem.Sosem szerettem ennyire senkit....

Hogy felejtsem el?Hogy "ne szeressem"?


21/F


2016. nov. 26. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. valamikor évek kellenek hogy beinduljon a felejtés. Egyik ismerősöm 10 éve nem tud tovább lépni.

Próbálj kikapcsolódni, barátokkal lógni, szórakozni,.ismerkedni.hagyd hogy teljen az idő

2016. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az segíthet, ha elkerülöd őt, minél ritkábban lásd, nem tudom, hogy a te korodban és helyzetedben ez mennyire megoldható. Ha minden nap látod, mert például kollégád munkahelyen (és a munkahelyet sem akarnád otthagyni), akkor elég sokáig fogsz gyötrődni. Próbáld elfoglalni magad, ha felbukkan a láthatáron egy másik csaj, hajts rá, attól függetlenül, hogy az elsőbe még szerelmes vagy-e. Sőt, próbálj ismerkedni lányokkal. Hasonló helyzetben voltam a korodban, egyáltalán nem érdekelt más lány, ezt már nagyon bánom, rengeteg lehetőségem lett volna, amit elszalasztottam. Ha nem is kívánod más lány közelségét, tekints az ismerkedés-randizgatásra, mint egy elfoglaltságra, ez is elvonja a figyelmed az első csajról, aztán váratlanul több is kisülhet egy ilyen ismerkedésből.


Alkoholtól tartsd távol magad, nem gyógyszer az lófszra sem, csak felerősíti az érzelmeidet, jobban fogsz szenvedni. ;(

2016. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lásd be racionálisan, h nincs értelme szeretned, mert ő nem akar téged. Próbáld lekötni magad valamivel, nincs értelme szenvedni miatta.
2016. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Lásd be racionálisan, h nincs értelme szeretned, mert ő nem akar téged."


Hejj, mintha az olyan egyszeru lenne, hogy racionalisan eldontjuk, hogy matol nem vagyunk szerelmesek...

2016. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!