Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit elfelejteni akit nagyon szeretünk, de jobb megoldás elfelejteni örökre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 09:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Örökre nem biztos, hogy sikerül. De egy új, jó kapcsolat segíthet.
2011. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és nem fogom abban a személyben mindig őt keresni? Hát ha nem is örökre, csak maga az érzés lenne jó ha elmúlna. Bárhogy próbáltam, sehogy se ment.
2011. máj. 1. 09:22
 3/16 Darcy01 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy számodra fontos személyt örökre elfelejtenél. Az idő majd begyógyítja a sebeket.
2011. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Örökre nem lehet kitörölni az emlékezetünkből sajnos...azt akit nagyon szerettünk vagy szeretünk!


Időnként eszedbe fog jutni....hogy nincs veled ő nem a tied és miért volt olyan vagy tette azt....


De ami tényleg a legtöbbet segít az csak az ha lesz más akit szerethetsz és aki szeret!


B@romság az, hogy a tanulás meg hobby meg haverok feledtetik, ez hülyeség max 1-2 órára igen de többre nem...

2011. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt kívánom neked most, hogy sikerüljön!! Cserébe kérem ugyanezt :)
2011. máj. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm!;)

én is viszont kívánom! ;)

rohadt egy érzés mert megőrülök érte, fogalmam sincs mennyi időbe fog telni h elfelejtsem, de olyan jó lenne hamar.

Szerinted ha összejönnék valakivel az segítene? Nem érzek iránta semmit, de ha feledtetni tudná velem ezt a személyt, akkor megpróbálnám vele.

2011. máj. 5. 07:05
 7/16 anonim válasza:
szerintem ha nem érzel a másik iránt semmit, akkor nem korrekt dolog vele összejönni. de mondjuk ha úgyérzed hogy később el tudnád vele is képzelni, akkor hát, próbáld meg. de idővel tényleg jobb, tapasztalat ;)
2011. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
most nem érzek semmit, de ha feledtetni tudja velem azt a személyt, akkor simán el tudom vele képzelni.
2011. máj. 5. 08:12
 9/16 anonim ***** válasza:
probáld meg először egyedül elfeljteni és ha már sikerült valamennyire akkor kezdj el járni egy lánnyal...mert azt nem érdemli meg, hogy a volt szerelmed elfelejtésére használd..remélem sikerülni fog minden csak arra vigyázz, hogy a lány addig ne unja meg a várakozást..tisztázd vele a helyzetet ha szerencséd van megérti és melletted fog állni..18/L
2011. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

legkönnyebb ugy felejteni, ha van kivel feledtetni a régit!

ezalatt értem azt, h egy uj kapcsolat....lehet h eleinte nem fogsz kötödni hozzá érzelmileg, de minden nap végiggondolod h az uj lánnyal/fiuval mit csináltatok/csinálnátok, és el fog múlni a régi fájdalom!


sok sikert Neked és magamnak is=(

2011. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!