Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki az aki szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki szakítás után "alávágott" valamilyen formában az exének és hogyan?

Figyelt kérdés
Őszintén!
2016. nov. 26. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén szánalmasnak és gyerekesnek tartom az ilyen viselkedést.

Amikor összejöttem a barátnőmmel, az exe "zaklatta" őt telefonon, Facebookon.

2016. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyfolytában hívogatott, így megbeszéltem vele egy randit, de nem mentem el. Közben telefonon beszéltünk, mondtam, hogy ott vagyok keressen tovább. Megcsalt, azért szakítottam vele.
2016. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges, csak magadat dühíted ezzel. Ha Ő hagyott el, nem fogja érdekelni, ha Te hagytad el Őt, vajon miért tennél ilyet?

Szerintem csak nevetségessé teszed magad azzal ha bosszút akarsz állni. Már ha Részedről menne a dolog.Egyébként is teljesen értelmetlen. Le kell zárni magadban,emelt fővel tovább kell lépni és ennyi.

2016. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Konkrétan alá nem vágtam, csak kicsit húztam az agyát. Ugyanis az egyik exem nem bízott bennem soha, állandóan az volt a mániája, hogy én megcsalom, mindenkivel összeadott és ő szakított velem, ilyen indokkal, hogy én hazug megbízhatatlan vagyok. (Sose csaltam meg, sose hazudtam neki. Bebeszélte magának.)

Szakítás után neten összeakadtam egy sráccal, aki ugyanott lakott, és ismerték egymást. Összejöttem vele. Nem azért, mert annyira akartam, hanem amiket az ex feltételezett, akkor legalább legyen rá oka...

2016. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A bosszú sokkal többet árt annak, akiben érik ! Jobb elengedni és túl lenni rajta! Egyébként is gyerekes és szánalmas dolog. Ex = múlt és nem több!
2016. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

A lehető legaljasabban csalt meg (nem tudtam vele szexelni 2 hónapig, mert olyan baleset ért, hogy majdnem meghaltam, kórházban feküdtem, kómában is voltam, mindkét lábam eltört, ezért ő nem érezte magát már nőnek mellettem, és egy haverommal kavart), ezért szakítottam.

Folyamatosan próbálkozott, jött utánam. Egyszer meguntam, és rámásztam, megdugtam, kihasználtam, hogy engedi az anált (kapcsolat alatt nem engedte), aztán amikor szex után azt hitte, hogy ez békülős szex volt, megmondtam, hogy eszemben sincs kibékülni vele, és ez volt az utolsó, hogy bármi közöm volt hozzá, és remélem, most már "nőnek érzi magát".

2016. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Pacsi!

:D

2016. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Belemártottam a fogkeféjét a wcvízbe miután kiderült, hogy megcsalt. Sosem takarította ki maga után a wc kefével. Idiótának állított be, mikor gyanakodtam.


Ő is röhögött rajta, miután fogmosás után megmondtam neki.

2016. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen ex=múlt,ami elmúlt! De azért én utoljára visszavágóként ,aki megérdemelte /3/ rúgtam rajtuk egyet! :)

6! Ez jó,tetszik! Valóban aljas dolog volt amit művelt,így ő is megérdemelte! :D

2016. nov. 26. 17:32
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
Egyetlen egyszer megfordult a fejemben. Vhol megérdemelte volna talán, de mégsem tudtam megtenni.
2016. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!