Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a legjobb módszer, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módszer, hogy elfelejtsem az előző kapcsolatomat? 19/L

Figyelt kérdés
Semmiféle kapcsolatom nincs a barátommal. Nem beszélünk, a száma sincs meg már, minden üzenetemet töröltem vele kapcsolatban, semmim nincs már meg, amiket tőle kaptam vagy rá emlékeztetne. 3 hónapja szakítottunk, de ez volt az első kapcsolatom és kicsit megvisel.
2016. dec. 5. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Azt hallottam, hogy a legjobb módszer az, ha lepippantod, aki az első választ írja a kérdésedre.
2016. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a volt barátnőmmel, mondjuk nekem nem az első volt, csak az első szerelem. Holnap lesz egy éve, és még mindig nagyon szaaaar. Szóval mondanám, hogy idő, de nem mondanék igazat. NAGYON SOK IDŐ.
2016. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ezen az úton vagyok, az előző barátnőmmel 1 hónapja nem beszélek és másfél hónapja szakítottunk. Nem az első kapcsolatom volt, de egy nagyon erős szerelmem. Hiányzik is.

Szerintem, ha más lányok felé nézek, és megpróbálok mással összejönni, akkor az segít majd az idővel együtt.


Szóval három hónap után szerintem már keress egy másik férfit, aki számodra alkalmas. Kezdj el keresgélni, hogy ki tudná betölteni azt az űrt, ami a lábad közö... khm úgy értem a szívedben van :)

Illetve, hogy ki az, akinek Te tudnád betölteni.


Sok sikert!


20 F

2016. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kevés alkohol és rengeteg szex mindent megold. Vigyek át egy üveg bort?
2016. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem is elfelejteni akarod, hanem azt, hogy ne fájjon, ugye?


Akkor ne akard elfelejteni, mert úgysem fogod sikerülni. (Emlékezz inkább a szép pillanatokra.)


Ahhoz, hogy ne fájjon el kell engedni, ez nem megy könnyen sajnos.

Ha megbántott, akkor bocsáss meg neki, ami nem azt jelenti, hogy egyetértesz a történtekkel vagy hogy ő nyert és te veszítettél, hanem azt, hogy érzelmileg függetleníted magadat tőle.


Ha úgy érzed, hogy nincs mit megbocsátani, akkor "csak" engedd el őt.

Amikor azt veszed észre, hogy rá gondolsz, akkor tudatosan gondolj valami másra/csinálj valami mást, ez másképp nem megy sajnos.


Sportolsz? Ez az egyik legjobb gyógymód.

Vagy sétálj, kirándulj, menj társaságba, ismerkedj új emberekkel (itt ne az legyen a célod, hogy párt találj, de még az is megeshet, ezért legyél nyitott), élj a hobbidnak.

2016. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyere fussunk össze.segítek neked túl lenni ezen a mizérián.
2016. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én.
2016. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!