Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a legjobb szakítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb szakítási módszer, ha az a célom, hogy utána a lány ne adja fel, hanem "nyomuljon" rám és vissza akarjon szerezni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy szakítasz, hogy ő még szerelmes...
2016. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A szakítással megtörik a bizalom, ha nagyon szeret téged, csak még inkább...Szerintem rossz ötlet.
2016. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mit keres a felnőtt kategóriában?


Vigyázz ezekkel a buta gyerekes játszmákkal, simán visszanyalhat a fagyi. Ha szakítani akarsz, akkor szakíts, de ne figyelemfelkeltésre használd. Ha pedig problémáid vannak a kapcsolatodban, akkor nyisd ki a szád és beszélj a barátnőddel.

2016. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmi, csak ha kb. így nézel ki és van is hozzá személyiséged: [link]
2016. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Erre nincs semmilyen recept, és könnyen kiderülhet, hogy félreismerted a csajt.


Nem egy olyan szakításnak voltam tanúja, ahol a pasi/csaj várta, hogy majd a másik elkezd érte kaparni, meg jobbat úgyse talál, stb. És 99%-ban az lett a vége, hogy a másik lezárta magában a dolgokat, és mikor ők még mindig a könyörgésre vártak, neki már rég új partnere volt.


Egyébként nem tartalak épnek, ha te azt élvezed, hogy ennyire megbánthatsz valakit, és utána élvezed, ha teper érted. Ez amúgy annyira tipikusan női viselkedés forma, hogy azt is kétségbe vonom, hogy pasi lennél.

2016. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igazából én nem vagyok szerelmes,csak azt se akarom hogy másé legyen,hanem ha úgyvan akkor áthívni magamhoz egy szexre...sokan csinálják így
2016. jan. 27. 12:34
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Csak erre azt mondják, hogy féreg vagy.
2016. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Első körben növessz gerincet.


Csak szexre simán találhatsz nőt, átb-szás és minden nélkül is. Ha meg nem vagy szerelmes, akkor ne legyél ilyen gusztustalan féreg, engedd, hadd legyen mással boldog.

2016. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, akármilyen is valaki, ha fülig szerelmes és úgy szakítanak vele, hogy ő még erős érzelmeket táplál, még ha meg is törik, de egy darabig még remél, és akár még fut is a másik után, mert hátha, akkor is, ha a másik soha többé nem akarja látni sem, de ezzel visszaélni szemétség. Mindegy, hogy melyik fél a férfi és melyik fél a nő.
2016. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én lány vagyok, nyugodtan megmondhatod neki, hogy csak szexet akarsz, felesleges ez a játszmázás. Azt jobban tisztelik a nők, ha őszinte vagy. Nem minden nőnél jönne be a terved, én max. egyszer keresnélek, hogy megtudjam mi bajod,azt csá.
2016. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!