Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy pasi állítólag szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi állítólag szeret és nem voltam jó neki az ágyban miért nem mondja meg és miért ver inkább át?

Figyelt kérdés

A pasi állítólag szeretett,amit mostmár utólag belátok hogy egy nagy kamu, hiszen a csillagokat is lehazudta nekem, nem tett semmit értem, semmi apró gesztust sem.


Sokára,de beadtam neki a derekam, végül minden kapcsolatot képes volt velem megszakítani. Egyrészt ha szeretsz vkit ki sem birod h ne tudd mi van vele aznap,vagy ilyesmi.


Aztán hallom h másik nővel összejött rá pár hónapra már ő volt a szerelme.. Engem lelkileg nagyon bántott a dolog, hiszen neki adtam a lelkem meg mindenem. Már a szexet sem tudom úgy élvezni,pedig nála írtóra benedvesedtem.

Ha szeretett volna nem lett volna képes megbántani,nagyon szenvedtem miatta,de csak egy gerinctelen féreg.


Olyan nehéz lett volna kimondani hogy nem vagyok elég jó neki,és talált mást? Így most én már hónapok óta depresszóval szenvedek, bárhol rámtör a sirás szinte.

Már tudok olyan boldog lenni mint régen.

Azelőtt ugymond "pillangók" röpködtek a hasamban az izgalomtól mikor rá gondoltam mostmár csak gyomorideg.

N



2016. dec. 9. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a férfiak egy része ilyen jellemtelen gerinctelen féreg. Nem fogja megmondani, mert nem érdekli a lelki világod. Sőt, lehet röhögnek rajtad az új "szerelmével" De ne foglalkozz vele, ne gondolj bele, nem éri meg. Most rossz, de át fog menni rajtad idővel. Nincs egy jó barátnőd, akinek elsírhatod a bánatod, és lelkileg támpogatna? Keress új elfoglaltságot, akkor is, ha úgy érzed, nem érdekel semmi, mozdulj ki, utazz el ha teheted, és idővel nem fog már érdekeli. Vígasztaljon az a tudat, hogy az ilyen emberek előbb vagy utóbb visszakapják valakitől ugyanezt, valaki össze fogja törni egyszer az ő lelkét is. De te már addigra rég túl leszel rajta. Fogadd el, hogy nem érdekled, és örülj, hogy időben kiderült milyen ember, és nem két gyerekkel hagy magadra. Tovább kell lépni, nincs mese.
2016. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulsz belőle ennyi. A mártírkodós részeket skippelem.


Még annyi, hogy ez emberi tulajdonság, néhányan ilyenek, mindegy hogy milyen nemű az illető. Fel kell tudni őket ismerni és szépen kikerülni.

2016. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz értelmezni a hazugságok fürtjeit és mi mihez kapcsolódik. Meg lehet próbálni azért.
2016. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek sajna

De te meg tul naiv voltal.

Hagytad magad behálozni sajna.

3s miaz hogy nem tud olyan boldog lenni???

Ne ne legyel mar ilyen.

Legyel pozitiv.

Valahol var rad az igazi szerelem hidd el hamar megtalalod :)

De ha sirankozol akkor tobb idobe fog telni tovabb lepni.

De ne az ilyen idiota kis....-ok miatt törj mar le.

Hallod az ilyenek azt se erdemlik meg hogy szoba allj veluk :)

Nem higy még siránkozz ..

Gondolkodj kicsit megéri neked?

Mert szerintem nem.!de ezt csak te érzed :)

2016. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!