Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás, családi tragédia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, családi tragédia, egy (nagyon szép és jó) korszak elmúlása. Hogyan lehet ezt átvészelni?

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete szakítottunk a barátommal, akivel másfél évig voltunk együtt. Ő volt éltetem 1. szerelme. Az érzelmekkel egyikünk részéről se voltak gondok, csak az élet másfelé sodort minket. Neki teljesült élete vágya és egy nagy nemzetközi cégnél kapott állást, úgy h most járja a világot. Nem sajnálom tőle sőt!... csak itthon minden rá emlékeztet, ha lefekszek aludni, állandóan megjelenik az álmomban, szóval ez már önmagában is teljesen padlóra küldött.

Közben a szakításunk után teljesen váratlanul elhunyt a nagymamám, ami megint nem volt túl jó hatással a már amúgy is rossz lelki állapotomra.

Illetve ebben a félévben fejezem be az egyetemet, amitől megint csak teljesen elszomorodok, szerettem oda járni, az emberek, barátok, órák, minden hiányozni fog. Ráadásul állást se találok magamnak, pedig már vagy 10-15 helyre beküldtem az önéletrajzom.


A héten már teljesen rosszul voltam és a sírás kerülget állandóan, mert mindig vmi emlék ugrik be mindenről.

Ráadásul mindjárt itt a karácsony és teljesen egyedül maradtam a problémákkal. :(


Hogy lehetne ezen az időszakon túljutni még mielőtt teljesen összeomlok? Hasonló szitukban mivel kötitek le magatokat, mibe próbáltok kapaszkodni?

22/L



2016. dec. 9. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Azert a kapcsolatert, amit a tavolsag tonkre tud tenni, egyaltalan nem kar. Maximum most azert tunik tragedianak, mert o volt az elso szerelmed. A kesobbiekben biztis meg fogod latni, hogy milyen az a szerelem, amit nem tud x ezer kilometer sem tonkretenni:). Az lesz a fontos. Most csak koncentralj a karacsonyra, foglald le magad (fozz lekvart, csinalj mezeskalacsot annyi minden van ilyenkor:)), a 10-15 oneletrajz meg eleg karcsu. Naponta kene ennek a ketszereset kikuldeni, mert sajnos baromi nehez megtalalni "A munkat".
2016. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem lett volna értelme folytatni, vártunk volna egymásra, közben meg fél évente találkoztunk volna.

Hát nem tudom egyszer eljön-e az életemben az a fajta szerelem, ilyenkor minden kilátástalannak tűnik.

Azért köszönöm a tanácsod, és a válaszod!

Nézem folyamatosan az állásokat, csak ez is olyan igazságtalan, van olyan barátnőm aki 3 helyre küldte el, és 2 helyre egyből felvették volna, még ő válogathatott...

2016. dec. 9. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne sajnáld a barátodat, ha nagyon akartátok volna, meg tudtátok volna oldani, hogy együtt maradjatok. Èn pl.nem mennék a párom nélkül külföldre.


Állást találni meg nagyon nem könnyű... semmit nem jelent, hogy hány helyre adtad be az önéletrajzod.


Èn a helyedben elmennék barátokkal ide-oda, szórakznék, megismernék új embereket stb. :)

Szüleiddel milyen viszonyban vagy? Lehet velük is közös programot csinálni.

2016. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd... Akinek fontos vagy, annak kínálhatják az egész világot akkor is téged fog választani! Gondolj bele, hogy ő most vígan éli az életét, miközben te itt vagy a problémák közepette. Aki szereti a másikat, az nem hagyja itthon szenvedni a másikat, a karrier miatt!

Sírd ki magad először, utána pedig építsd fel az életedet új hobbikkal, tanulással, munkával, kihívásokkal! És próbálj nem gondolni az ilyen faszokra, akik nem becsülnek meg! HAJRÁ!!!

28/nő

2016. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!