Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, még barátnőm nem volt, de lehetett volna már, csak akkor nem éreztem magam ilyenekre készen és több lányt is elutasítottam, akinek tetszettem. Szerintük jól nézek ki, általában ilyen 8-9 pontokat kapok 10-ből (itt gyiken is tettem már ki kérdést illetve facebookon is voltak ilyenek), szerintem a külsőmmel nincs gond. Magas vagyok, 185 cm, rövid barna hajam van, barna szemem, nem vagyok túl izmos, de vékony sem, inkább sovány néhol szálkás, 75 kg. Sajnos történt egy dolog kb másfél éve, ami miatt elég zárkózott lettem és azóta lányokkal sem nagyon beszéltem, új barátaim se nagyon lettek, a régiek közül is csak 1-2vel tartom a kapcsolatot, azóta eléggé zárkózott lettem, hogy ez a dolog történt, nem vagyok egyáltalán az a társaság közepe fajta, de ha egy embert megismerek igazán akkor neki tudok csak megnyílni. Szeretném végre, hogy legyen barátnőm de fogalmam sincs, hogy hogyan csináljam, önbizalmam is kb. a földdel egyenlő, ráadásul nem hiszem, hogy van olyan lány, akinek ilyen fiú kéne. Mit gondoltok? :\

2015. márc. 8. 09:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nem járok bulizni és inni sem, szabadidőmben szeretek focizni, vagy sorozatokat nézni, játszani, ilyen téren átlagos vagyok talán..
2015. márc. 8. 09:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2015. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Te hány éves vagy?

2015. márc. 8. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem gáz, nincs azzal semmi baj ha nem vagy az a társaság közepe típus
2015. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy gáz. :) Nem baj az, ha nem vagy egy nagyszájú, társaság közepe típus, viszont az önbizalmadon tényleg javítani kellene, mert azt azért észreveszik az emberek. De ezt szokták is mindig mondani, hogy ha te nem vagy megelégedve magaddal, hogy várhatnád el, hogy más meglegyen? Ha a külsőddel nincs gond, akkor aztán végképp nincs miért aggódnod.

Szerintem erősítsd meg a kapcsolatod azzal az 1-2 régebbi barátoddal, járj el/mozdulj ki velük többször és akkor lehet megismersz majd új embereket is. :) 18/L

2015. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos pont emiatt a tortent dolog miatt nem jarok el, pszichológiai dolog, jarok pszichologushoz is de ez nem lesz jobb egyik napról a masikra, raadasul a buli amugy sem az en világom..
2015. márc. 8. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!