Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kétségbe esett vagyok. Másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe esett vagyok. Másfél hónapot együtt voltam egy lánnyal, bemutatott a szüleinek, barátainak, én is az enyémnek.1 hónap után éreztem iránta egy szerelmi kötődést ezt közöltem vele, most szakított velem. Könyörögve kérek valamit amit tehetnék?

Figyelt kérdés

mivel nem érzett semmit, azt mondta ez később sem fog kialakulni benne.

Mindíg bókoltam neki ő is viszonozta, szimpatikusak viltunk egymásnak mindenek megyeggyeztünk ki mikor fizet, jövőre sok tervünk volt.

Sokat randiztunk sok helyre mentünk, korcsolyázni, étterembe, bórkostolóra, kirándulni, koncertre, sétálni, adventi vásárok stb...

Simogatott mindíg, én is mindíg átöleltem kedveskedtem neki virággal, csokoládéval, versel azt mondta most nincs irántam semmilyen érzelmi kötődése, és nem tudja magát elengedni mellettem, nagyon fontos nekem autót béreltem hogy elvigyem kirándúlni s mikor hazavittem este -6 fokban sétáltam 5 kilómétert a bérlőtől hajnalban.Kérlek segítsetek



2016. dec. 13. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

A lànyok nem szeretik a nyàlas fiúkat. Csokolàdé vers autóbérlés. Pincsi voltàl nem pasi...

Meg...keményen?? A jó szex hozzá làncol.Semmi kihìvás nem volt benned.

2016. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Jól lehúzott a kis ri banc!

Étterem, koncert, borkóstolás... Gondolom ráköltöttél egy vagyont.

Megjátszotta magát. :D DE komolyabbat nem akart. Én a helyedben nem visszaszerezni akarnám, hanem valami egészen mást... de ha azt leírom, akkor bannolnak.

2016. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen kihívás kellett volna?
2016. dec. 13. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog nem tiszta.... Ha nem érzett irántad semmit, akkor minek mutatott be ennyire mindenkinek ilyen rövid időn belül?

Vagy csak nem tudott dönteni veled kapcsolatban és a szülőktől megkezdve a barátokon át mindenki azt mondta, h gáz vagy.

Az az ő szegénységi bizonyítványa,ha ennyire befolyásolható volt és rájuk hallgatott.

2016. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szülei is azt mondták nagyon szinpatikus vagyok nekik menjek máskor is, a barátainak is meg is hívtak vendégségbe.
2016. dec. 13. 11:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak képmutató, kétszínű emberek. Ez neked újdonság?
2016. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki adjon időt, azt mondta semmi kis kötődés sem alakult ki, jó volt velem sokat mosolygott mikor együtt voltunk.
2016. dec. 13. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:
A kevesebb több. Ha egy férfi (vagy nő) túlzottan kimutatja tetszését valaki iránt az előbb utóbb taszítóvá válik. Nem véletlenül nagy bölcsesség az, hogy mértékkel mindent lehet. Ez az élet minden területére igaz. Evés, szerelem, stb.
2016. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kihivás: nem jàrsz neki alanyi jogon ...tennie kell a szerelmedèrt. Örök kérdés itt a rendes pasik miért maradnak hoppon? A bunkôknak miért van kapcsolatuk.
2016. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak itt olyan kérdések, amik arról szólnak,hogy a lányok mit szólnak hozzá ha első randira a pasi ajándékkal megy. Nos sokan lerohanásnak veszik, meg akarják venni őket, úgy érzik tenni kell valamit cserébe. Lehet te is így jártál.
2016. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!