Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal? Nem furcsa hogy 7 hónap után sem élünk még együtt?

Figyelt kérdés

A párom egyszer azt mondta hogy ha majd úgy alakul akkor összeköltözhetnénk. De azóta sem történt semmi. Jól érezzük magunkat ha heti egy napot ott alszok, de ha fel is hozza a költözést, akkor a "majd" szót mindig beleteszi.

Szeret engem, ebben biztos vagyok, csak akkor nem értem hogy miért nem hív már oda hogy ott éljek vele. Lehet hogy fél elengedni a korábbi laza életmódját? :S Mire gondoljak?


2016. márc. 20. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 év után fogunk összeköltözni szóval nem fura :D
2016. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Mi 4 hónapja vagyunk együtt (lassan 5) és már kb másfél hónapja itt lakik a barátom az albérletemben. Nálunk nem volt téma az összeköltözés, sokat aludt itt, majdnem minden nap és egyszer szóltam neki, hogy hozzon már el otthonról ruhákat magának meg ami kell még, inkább itt legyenek, ha már úgyis itt van többet.

Így önmagában ennyi még nem lenne fura nekem amúgy, hogy 7 hónap után sem éltek együtt, az inkább, hogy elég neki / nektek, hogy csak heti egyszer alszol nála. Ha egy városban élek a párommal, nekem inkább a heti 1-2 nap különalvás lenne a normális.

2016. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ~OnLány~ ***** válasza:
80%

Nem hinném. :D

Mi 4 után sem költöztünk még össze.

Tudod ez attól is függ,hogy hány évesek vagytok. 30 évesen már kivitelezhető,de 16 évesen nem igazán.

2016. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 ~OnLány~ ***** válasza:
100%
*4 év után
2016. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk és két külön városban lakunk. Ezért is olyan furcsa :(
2016. márc. 20. 14:13
 6/18 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Adj időt magatoknak,még alig ismerhettétek ki egymást.

Majd annak is eljön az ideje.

2016. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap után és 6 éve együtt vagyunk

nem furcsa


29N

2016. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Önállóak vagytok egyébként? Dolgoztok már? Heti 1 találkozó nagyon kevés....
2016. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
A 7 hónap elég kevés.
2016. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi tíz hónap után költöztünk össze, két és fél éve vagyunk együtt. De ahogy előttem is írták, sok múlik a korotokon, az élethelyzeteteken, a külső tényezőkön, stb.


27/n és 30/f

2016. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!