Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy teszitek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy teszitek túl magatokat az exeken?

Figyelt kérdés

már 1 éve külön vagyunk de még mindig gondolok rá,jó volt vele a sex lehet azért is,nekem van másik kapcsolatom 8hónapja,neki csak voltak kapcsolatai amik nem jöttek össze és most megint békülni szeretne hiányzik meg gondolok rá de a 3év alatt 3x dobot nincs értelme megint újrakezdeni de mégsem tudom kiverni a fejemből csak megint felzaklatott hogy írt.nem tudom normális e h még mindig eszembe jutt.

26f 21l


2016. dec. 14. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én mikor hasonlóan voltam, és nagyon szerettem a lányt, csak úgy tudtam rajta túlesni (de úgy is nehezen) hogy letiltotam mindenhonnan, és minden, de tényleg minden kapcsolatot megszakítottam vele!

borzasztó volt, sokáig csak sodródtam, ittam, verekedtem, agresszív voltam, de ugyanakkor szinte depressziós is.

majd szép lassan feldolgoztam (majdnem 1 évig nem volt senkim,de csak szexre sem jött össze senkivel, szinte már az őrület határa volt).

Azután új barátnőm lett, és szép lassan az új emlékek felülírták a régieket.

Jól látod, hogy nincs értelme pláne már sokadjára újrakezdeni, csak azért mert jó a szex...önmagában mint kiderült már nálatok is ez kevés egy jó kapcsolathoz.

2016. dec. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne tudom,úgy látszik vannak ilyen férfiak.

Unokaöcsém 4 éve nem tudja elengedni azt a h@lye pics@t...

Viszont ha úgy is rá vágysz,hogy közben kapcsolatban vagy valakivel az nem túl jó jel,legalább szegény lányt ne hülyítsd.

2016. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakíts a barátnőddel először is, ne használd pótléknak, mert rohadtul megalázó, hogy vele vagy, közben meg más után vágyakozol.

Utána döntsd el, hogy kell-e neked az exed.

2016. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!