Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy teszitek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy teszitek túl magatokat egy szakításon?

Figyelt kérdés
Most dobott ki a barátnőm pár napja, csak fél évet voltunk együtt.Igaz nem volt egy nagy szerelem ezek szerint, de hiányzik az arca a nevetése hogy nincs mellettem.., és most még csak más nők sem érdekelnek.Üresség van.Volt már szakításom 3 év után is, azt is 1 év volt kiheverni, Vajon ezt könyebb lesz szerintetek? 24F.
2016. ápr. 23. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az idő, ami segít. Sajnos más nem. :(
2016. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Bár én már lassan két éve sem tudom kiheverni a volt barátomat... :(

2016. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem abból indulj ki, ha őt nem zavarja cseppet sem, hogy mekkora fájdalmat okozott neked, akkor nem érdemli meg, hogy rágd miatta magad. Helyette állj inkább valahogyan bosszút rajta, pl közös ismerőseiteknek, hord le mindennek, ha van közös intimebb kép róla, akkor irány a p.hna.hu és hasonló oldalak. Tudom, nincs sok értelme, de a lelkeden rengeteget tud könnyíteni hidd el.;)


Js és a képfelrakás előtt ajánlok egy vízszintes tükrözést, mert úgy még jogilag sem lesz támadható..;)

2016. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Függőlegest akartam írni.. sorry
2016. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem 4 év után tettek ki..És most tudtam meg, hogy talált mást, rossz belegondolni, hogy más öleli meg más csókolja meg... 1 évembe került mire kihevertem most kezdhetem elölről . 23f

2016. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, engem 2 év után dobott ki a pasim azzal a szöveggel hogy "most élni akar, de tökéletes lány vagyok neki úgyhogy innen folytassuk 1-2 év múlva" haha. Sird ki magad, légy a barátaiddal és bulizz ismerkedj, tudom nagyon nehéz engem 1 hónapja dobott ki és még mindig szerelmes vagyok belé, de hiába.Én próbálom féltékennyé tenni, illetve képeket küldök magamról sminkben, kedvenc csokijaival meglepen mikor nincs otthon felakasztom egy zacsiban stb.. és reménykedek.De aki menni akar azt hagyni kell, most már ott járok hogy abba hagyom mivel felesleges.
2016. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!