Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valóban megérzi az ember ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban megérzi az ember ha gondol rá valaki vagy ezt csak bebeszéljük magunknak hogy még biztos gondol rank az ex?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint meg lehet erezni. En voltam mar az egyetemen telepatiarol szolo eloadason akkor azt is mondtak, hogy a gondolatatvitel mar kiserletekkel is igazolt teny. Persze ez nem ugy mukodik hogy mindig megerzed ha rad gondol valaki :D de neha ra lehet hibazni
2016. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nekem volt olyan, hogy csak ugy a semmiből jött egy kép, hogy az exem a kanapén ül (az ő lakásában), a képünket tartja a kezében és bánja az egészet. És éreztem amit érez... Nem volt ilyen sokszor, de azert előfordult. Egyébként szakítás után pár hónapig még próbálkozott néha. Azóta sok idő telt el, együtt is lakik az új lánnyal, de néha érzem őt még mindig.
2016. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyszer vagy kétszer olyan is volt, hogy sírva láttam őt, de úgy nem kívülről láttam, hanem mintha én lettem volna ő, vagy a testében voltam, nem tudom. Olyan furcsa, de nagyon nagyon erős érzés volt, szinte biztos, hogy gondolt rám akkor/sírt miattam.
2016. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Számomra megmagyarázhatatlan, de több, mint a fele esetben működik. Lehet, hogy véletlen, de valakit nagyon elképzeltem és egyszer csak csöngött a telefon és ő volt. Előtte egy évig nem is láttam. Ettől a kérdésed még nem válaszoltam meg, tudom csak esetleg még inkább elvittelek mítikus irányba.
2016. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!