Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "ha két ember szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"ha két ember szakítás után barátok tudnak maradni, akkor vagy még mindig szerelmesek, vagy sosem voltak azok. " ez a mondás igaz vagy hülyeség? és ha velem is megtörtént, és legjobb barátok vagyunk, de csak én érzek többet, akkor ránk melyik igaz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd,szerintem az van,hogy az exed lekoptatott Téged egy béna ,,maradjunk barátok" dumával,Te meg elhitted,és hogy a közelében maradhass,így belementél ebbe.Szóval rátok egyik sem igaz igazán,Ő valószínűleg nem szeretett Téged,ha barátként képes kezelni,Te meg túlságosan szeretted,azért szereted most is,és nem bírsz barátként nézni rá.Velem is ez van,én csaknem egy év után képtelen vagyok barátkozni a volt párommal,úgy,hogy van barátom.
2013. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igazi, nagy szenvedélyes szerelmekből soha nem lehet színtiszta barátság.
2013. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem tudok barátkozni az exeimmel, mert csak szerelemből választok...szóval szerintem igaz
2013. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és melyik igaz ránk?
2013. jan. 6. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

ha utána aki barátként kezeli a másikat az nem is volt igazán szerelmes még a másikat kínozza akaratlanul is.


nekem a legjobb fiú és a legjobb lány barátom összejöttek és 2 évig jártak. 2x szakított de nem birták ki egymás nélkül. de amikor összejöttek utálták egymást. bonyolútt dolog ez. igazi szenvedélyes kapcsolat volt ez az első 1-1,5 évben amilyet még nem láttam eddig. az lett a vége az utolsó szakítás után 2 évvel h a barátom kiköltözött németországba mert egyikük se tudott rendes kapcsolatot kialakítani mással. ha megpróbálták vkivel akk egymást keresték és össze is jöttek pár alkalomra.

a kérdésedre visszamenőleg h rátok melyik igaz, nos azt tudom csak javasolni h érzelmileg távolodj el tőle még ha ez nagyon nehéz is. átérzem a helyzeted mert én abba a legjobb lány barátomba szerettem bele akiről az előbb irtam.

2013. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és az nem lehet hogy érez valamit irántam csak valamiért titkolja?
2013. jan. 6. 15:36
 7/7 anonim válasza:
Nem hiszem. Ha szeretne képtelen lenne rád úgy nézni, mint a barátjára. Hidd el tapasztalat.
2013. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!