Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz ember vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, mert szinte azonnal túlléptem a szakításon? Volt már más is így? Mennyivel utána kezdtetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt gyk-n hogy mennyire nehezen teszik túl magukat az emberek egy kapcsolaton. És elgondolkoztam, hogy rossz ember vagyok, csak azért, mert véget vetettem egy 3,5 éves kapcsolatnak (másodjára) és gyakorlatilag nem viselt meg? Jó persze sírtam attól függetlenül hogy én szakítottam, meg nehéz döntés volt, mégis azt érzem hogy így sokkal jobb, csúnyán mondva egy tehertől szabadultam meg (régóta nem működött a dolog)

És mindenki azzal jön hogy ne szomorkodjak, majd túlleszek rajta és nincs pofám mondani, hogy már másnap semmi bajom nem volt. Nem érzek hiányt, sem semmit. Simán képes lennék már ismerkedni.

Vagy ez csak amolyan pillanatnyi nyugalom és idővel rádöbbenek hogy mégsem olyan egyszerű túllépni?


2016. dec. 6. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez természetes, hisz nő vagy :). Ti csak addig ragaszkodtok valakihez, amíg nem találtok jobbat.
2016. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
2 es fel eves kapcsolat utan masnap mar semmi bajom nem volt, es az idegesitett a leginkabb, hogy mindenki irogatta, hogy "jaj, kitartast!" meg tarsai :"D. Legalabb megtanultam az esetbol, hogy nem szabad halogatni a dolgokat soha. A szakitas utan kb. 2 hettel talalkoztam a parommal, akivel azota is tokeletes minden.
2016. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2016. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha sz@r volt a kapcsolat és te szakítottál, nyilván hamarabb túl vagy rajta, mintha halálosan szerelmes vagy és veled szakítanak. Ráadásul nem az első eset volt, ahogy írtad. Így nincs benne semmi különleges.
2016. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem attól leszel rossz vagy jó ember, hogy egy szakításon milyen hamar teszed túl magad, hanem hogy mit tettél meg azért hogy ez ne következzen be (már ha megérte volna megtenni, mert a párod is megtette).
2016. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1-es: ki mondta hogy nő vagyok? Pasi is sírhat. Jó, ezzel ráhibáztál, tényleg nő vagyok. De írtam bárhol is hogy azért szakítottam vele mert találtam jobbat? Rossz és helytelen következtetéseket vontál le, feltételezem ebből a rosszmájú hozzászólásodból hogy nőgyűlölő vagy, vagy volt egy egyed, aki elhagyott egy jobbért;)


2es: megnyugtató hogy legalább EGY ember van aki hasonlóképp érez:D


4es: próbáltuk helyrehozni, szóval nem rögtön menekültem és szakítottam. Sajnos nem ment, ez volt a helyes döntés, ebben 100%ig biztos vagyok. Csak mikor először úgymond szakítottunk, akkor borzasztóan fájt, újra meg is próbáltuk, de hát kiderült hogy rossz döntés volt.

2016. dec. 6. 19:08
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván besokalltál már rendesen és fellélegzés volt a szakítás. Ez esetben érthető. Tudod, az emberek egy része mindig keres okot szomorkodni...:D
2016. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elfárad egy kapcsolat,akkor valakit nem visel meg a vége.Volt már,hogy véget ért egy kapcsolatom,rá pár nappal azonnal alkalmi randiztam,viszont egy párkapcsolat nem hiányzott.Mostani kacsolatom előtt 1,5,majdnem 2 évig nem volt semmi komolyam.Csak arra vigyázz,nehogy pótlékot keress,mint a társfüggők.
2016. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem a korábbi válaszoló vagyok, de van ilyen sztereotípia, hogy a nők hamarabb vannak túl a szakításon, szerintem ebből indulhatott ki a korábbi válaszoló.

Várj, megkeresem, bár tuti ismered. :D


[link]


Egyébként nekem erre van egy elméletem, és simán te is alátámasztod. Bár szerintem nem attól függ, hogy nő vagy férfi az illető, hanem attól, hogy mennyire lelkis az illető egy kapcsolatban (ez általában a nő, ezért a sztereotípia - szerintem).

Szóval arra gondolok, hogy többször próbáltál javítani a kapcsolatot, mindent megpróbáltál, és utána szakítottál csak. Tulajdonképpen a szakítással járó gyászfolyamat már a próbálkozások alatt lezajlott benned, ezért tűnik úgy, hogy milyen hamar túl vagy rajta. Ezzel szemben, ha valaki "hirtelen haragból" szakít, vagy derült égből villámcsapás a kapcsolat vége - még ha jó is a döntés -, a gyászfolyamat a magány ideje alatt zajlik le, így külső szemlélőnek jóval látványosabb.

2016. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Amit a 4esnek írtam azt az 5ösnek szántam.


Minden értelmesnek köszönöm a választ:)

2016. dec. 6. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!