Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A vőlegényem felbontotta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem felbontotta az eljegyzést, mert 3 hónapja nem keresek munkát. Kidobjam a lakásomból vagy igaza van?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, nem közös kasszán. Meguntam a stresszt, így felmondtam, vele is megbeszéltem hogy fél évig itthon leszek és kitalálom hogyan tovább. Akkor azt mondta ok. Erre tegnap borított mindent. Az hogy elköltözne persze fel se merült. ..
2016. dec. 30. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
90%
Dobd ki! Mi lenne ha ő tartana el házasságban(gyerek mellett, vagy munkanélküli lennél sokáig, vagy beteg?) akkor mit cirkuszolna.
2016. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
29%
Engem nem kéne kidobnod, mennék magamtól.
2016. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
94%
A döntésedet nem véleményezem, viszont ha a pasidnak így nem kellesz, akkor vágd ki a fenébe. Miért nyújtanál ingyenszállást egy idegennek?
2016. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
Kicsit tartok attól hogy valaki telebeszélte a fejét, mert eddig maximálisan mellettem volt. Nem is értettem igazán ezt a kirohanast.
2016. dec. 30. 12:59
 5/82 anonim ***** válasza:
96%
Ha felbontja az eljegyzést, az egyenlő a szakítással, függetlenül az okoktól. Innentől kezdve semmi keresnivalója ott. Nem is tudom, hogy képzelte?
2016. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem neki kell téged eltartania, úgy nem értem a problémát. Innentől kezdve én kidobnám, révén szakított veled.
2016. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
96%

nos te lakásod, ő szakít veled, akkor minek van ott?

szépen kiteszed és kész

2016. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim válasza:
96%

Nem vagytok közös kasszán, nem az ő pénzét éled fel, akkor neki nem mindegy?

Na meg ez miatt felbontani az eljegyzést...

Szerintem igazad van, nem találod a helyed, kigondolod melyik munka az, ahol jól éreznéd magad, mással is volt ilyen, de nem bontották az eljegyzést. Szerintem dobd ki.

Ha összeházasodtok egyet fordul az agya és válni akar majd egyik percről a másikra?


De akármit mondunk, úgyis a szívedre fogsz hallgatni. :)

2016. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
94%
Mégis hogy gondolta, hogy ott marad??
2016. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
88%

# 10


Funkcionális analfabéta vagy?

2016. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!