Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet hivatalosan...

Hogyan lehet hivatalosan kitenni a saját nagykorú gyermekemet a lakásomból?

Figyelt kérdés
Mielőtt még azt gondoljátok milyen szülő vagyok, írok róla egy kicsit. 20 éves, nem dolgozik, nem tanul, nem segít itthon. Nagyon csúnyán beszél velünk, sőt a kishúgával is, folyamatosan csavarog, tönkreteszi a házasságunkat, mert az anyukája őt védi, hogy mégis csak a gyereke, már a válásnál tartunk. Köszönöm a segítő válaszotokat! Azért mindennek van határa!
2014. dec. 7. 13:17
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
87%
Kinek a nevén van a lakás? Ha neki nincs tulajdonjoga, akkor egy bőrönd a folyosóra és zárcsere a megoldás. Ha tulajdonos, akkor nektek kell menni, mert kitenni saját tulajdonból senkit nem lehet.
2014. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Én vagyok a ház tulajdonosa, neki annyi a jogosultsága, hogy ide van bejelentve.
2014. dec. 7. 13:19
 3/59 anonim ***** válasza:
10%
Szegény gyerek
2014. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
10%
Pff...milyen apa.Az én apám is egy szemét.Anyukám rég meghalt,èn súlyos beteg vagyok,19 éves,nem tudok tanulni/dolgozni.Anyukám segítene,támaszt nyújtana,de nem él.Aztán még kérdezik,hogy miért olyan rossz,ha valakinek nincs édesanyja...na ezért.Apám engem is kitenne,amilyen szemét.Az egyetlen mázlim,hogy édesanyámtól örököltem.Persze más eset,ha semmiféle egészségügyi problèmája nincs,csak lusta.
2014. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
50%
Nagypapámat akarja kijelenteni nagymamám már évek óta. Nagyié a lakás,papám csak be van jelentve.. Nem sikerül neki az emberi jogok miatt.. állitólag! De nem tudom ez mennyire igaz.. próbáld meg kijelenteni,és kirakni..
2014. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Szegény gyerek!

Eddig mindent megkapott, semmilyen hátrányos helyzetbe nem volt, de mindennek van határa.

Sokszor próbáltam vele beszélni, de egyik fülén be a másikon ki.

Vagy kiteszem vagy elválunk a párommal, más megoldás már nincs.

Sajnos a párom védi, így valószínűleg válás lesz a vége, de addig sem szeretném megtűrni a lakásban.

2014. dec. 7. 13:23
 7/59 A kérdező kommentje:

Pff...milyen apa

Épp ezért írtam le a kérdésem után amit, hogy ne ilyen hozzászólások legyenek!

Hú de rossz lehetek, amikor mindent megadok a gyerekeimnek, egész eddigi életemben azért dolgoztam, hogy a csalásnak jó legyen!

Pff...milyen apa

2014. dec. 7. 13:26
 8/59 A kérdező kommentje:

5-ös!

Sajnos valószínűleg a feleségem beleegyezése nélkül nem tudom kijelenteni, de utána fogok nézni a dolgoknak.

2014. dec. 7. 13:28
 9/59 anonim ***** válasza:
13%

a feleségedbe szorul egy kis emberi érzés.

próbáld vele rendbe hozni a dolgokat először.

utáan segíteni munkát találni a gyereknek. ha nem akar dolgozni, akkor adsz egy időpontot, hogy x időn belül ha nem talál munkát, akkro mehet amerre lát.

de remélem nem gondolod komolyan, hogy kitennéd egyből az utcára..

2014. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mar a beszelgetesek, fenyegetesek, idohalasztas meg volt, ha egy apa ilyen drasztikus lepesig jutott.
2014. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!