Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az élettársam szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titinke kérdése:

Az élettársam szakított velem, de én vissza akarom szerezni a szerelmét. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés
Egy boldog nap után hazaértünk és közölte velem, hogy már 3 hónapja gondolkozik rajta, és rávette magát, hogy elmondja, hogy már nem szeret engem. Pár napra rá leültünk beszélgetni, és azt mondta, hogy vannak olyan dolgaim amiket nem szeret bennem, és énis észrevettem magamon, amit meg is jegyzett, hogy egy ideje már kezdtem elhanyagolni a kapcsolatunkat, amit nagyon megbántam. Nekem ő jelent mindent az életemben, és nem akarok megválni tőle. 2 napja összevitatkoztunk és idegességemben belevágtam egy kést a kezembe, majd ő is bepánikolt és felhívta az anyját, hogy beszéljen velem, ekkor én elmondtam az anyjának is, hogy miket érzek a lánya iránt, majd az anyja beszélt a lányával és aznap úgy feküdtünk le aludni, hogy azt mondta, hogy ő csak egyedül szeretne lenni, és nem talál meg bennem valamit, ami lehet ennek az oka. Ő mindig úgy próbált öltözködni, hogy tetszen nekem, és meg akart felelni nekem stb. és állítása szerint ebbe már belefáradt, és most ki akarja próbálni magát, egy kórusba akar felvételizni. Bő 2 éve vagyunk együtt, 1 éve jegyeztem el és fél éve költöztünk össze. Nem hajlik arra, hogy megjavítsuk a kapcsolatunkat. Azt mondta, hogy február 1-ig költözzek el. Most jóba vagyunk, nem haragszunk egymásra, szinte egész nap együtt vagyunk, de nem érintkezünk. Azt vettem észre, hogy néha mikor megfeletkezik magáról, akkor hozzám ér/rámrakja a lábát, stb. de aztán gyorsan el is kapja. Mindenre hajlandó vagyok, hogy visszakapjam, ezt ő is tudja. Minden érzésemmel tisztában van. Meg vagyok róla bizonyosodva, hogy másik fiú nincs a dologban. Új munkahelye lett, ami miatt feszült és rászokott a dohányzásra.
2017. jan. 6. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

"idegességemben belevágtam egy kést a kezembe"


Ha a lánynak van egy cseppnyi esze, soha többet még csak szóba sem áll veled ezek után. Nem szeret, nem akar veled lenni, érts a szóból és hagyd békén szerencsétlent, a pszichopata idegbeteg hajlamaidra pedig keress fel egy pszichológust, de sürgősen.

2017. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem pszichopata hajlam, hanem idegösszeomlás, bárkivel megötörténhet, mindenki máshogy reagálja le, nem pszichológusra van szükségem, hanem megnyugvásra/pszichiáterre, de ez attól még nem oldaná meg a párkapcsolatunkat. Én vissza akarom kapni, nem elfelejteni.
2017. jan. 6. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Sose fogom megerteni mi ertelme a tini eljegyzeseknek,mindnek kb.ez a vege.

Kedves kerdezo feljtsd el a lanyt es kezeltesd magad,nekem is van psziches gondom,de ilyet soha nem tennek,foleg valki elott akit elv.szeretek.

2017. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
17 évesen élettárs, és kést vágták magadba? Menekülnek, beteg vagy
2017. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

idegbeteg vagy!

nem tudod uralni a saját tested?!

vissza akarod kapni? mi ez a dedó? elvették a kockádat és te visszaveszed nemszámít semmi?!

ember van amit nem lehet, hiába szeretnéd! ezt meg kéne tanulni mindenkinek!

Jól tette a csajod hogy otthagyott. vívd csak meg a saját harcaidat....

2017. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd...
2017. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!