Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Politikai okokból szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Politikai okokból szakított velem a barátnőm. Szerintetek ez normális élethelyzet?

Figyelt kérdés

Alig egy hónapja vagyunk együtt és első alkalommal került szóba a hazai belpolitika és pártszimpátia. Ő a Fodor Gábor által alapított Magyar Liberális Párt elkötelezett híve. Véleményem szerint nincs is ezzel semmi gond, lelkiismereti szabadság van, mindenki azzal a párttal szimpatizál, akivel csak akar.


Én egy konzervatív, polgári értékrenddel azonosuló srác vagyok. Nem tagadom, hogy az előző országgyűlési választásokon a Fideszre voksoltam.


Mikor ezt megtudta, nagyon kifakadt és azt mondta, hogy ő egy fideszessel nem akar semmilyen nemű kapcsolatot, majd azonnal szakított velem.


Szerintetek mit kellene tennem? Úgy éreztem komolyra fordulhat a kapcsolatunk, eddig minden nagyon jól alakult.


Bármilyen segítő, építő jellegű tanácsot szívesen fogadok. Megjegyzem, engem nem zavarna, ha mondjuk a Demokratikus Koalícióval vagy a Jobbikkal szimpatizálna, ugyanis ez egyéni döntés kérdése és nem ez alapján mérem az embert.


Férfi, 21 éves



2016. dec. 23. 19:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Ti betegek vagytok, irány a pszichiáter.
2016. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem illetek össze.
2016. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Hát haver. Ha 21 évesen téged nem zavar, hogy tönkreteszik azt az országot ahol még legalább 40-50 évet leélsz és ahol épp, hogy mostanában kezded el élni az életed és a Fideszre szavazol, nem csodálkozom, hogy szakított.
2016. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Én se jöttem volna össze a barátommal,ha kiderült volna,hogy "fideszes". Biztos vagyok benne,hogy én is szakítottam volna.
2016. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Aki ennyire komolyan veszi a politikát, azzal nem érdemes nem hogy párkapcsolatba belemenni, de még barátkozni se, ezek szimplán elmebetegek.
2016. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd a csodába ha ennyire fontos neki a kapcsolatokban is a politika.
2016. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
A kérdező régen szavazott a fideszre. Amúgy a Fodor hagyján, hogy melegpárti, mert az nem olyan ártalmas, de migránspárti is, úgyhogy jobb, hogy elment a barátnőd. Csak nem Szél Bernadettel, vagy Zoltai Andreával jártál?
2016. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

Nálam a csaj már előnnyel indulna. :)

Félretéve a tréfát, kicsit talán túlzás politikai ellentét miatt szétmenni, ha minden más klappolt. Azért abba is gondolj bele, ha együtt maradtok, folyton marnátok egymást, szerintem ezt látta előre a leányzó.


És hogy kicsit jobban értsd, a "mindenki azzal a párttal szimpatizál, akivel csak akar" a demokrácia maga, lelkiismeret kérdése valóban, de olyan, hogy "lelkiismereti szabadság" ez nem passzol ide.


A kérdésedre nem tudok normális választ adni, ide vezetett a populáris politika, szétszedi az országot.

2016. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

"Ő a Fodor Gábor által alapított Magyar Liberális Párt elkötelezett híve. "


Ez a párt még létezik? O_o


Amúgy minden párt egy kutya, kivéve a kétfarkú kutyapárt ,de az is csak abba különbözik a többitől, hogy nem egy farka van, hanem 2.

2016. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%
Ne szavazz Orbánra legközelebb!
2016. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!