Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti foglalkoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok egy ilyen "nőfalóval"?

Figyelt kérdés
Elsősorban "idősebb",40 körüli korosztályhoz fordulok. Van egy férfi (én a nő vagyok :-) ) akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. De kb. ennyi a biztos a "kapcsolatunkban", mert minden más számomra teljesen érthetetlen és bizonytalan. Alapvetően nagy nőfaló, amit bizonyít az is, hogy 50 éves kora elleénre sem volt még tarós, "együttélős" kapcsolata. Én első alkalommal pont emiatt, mert komolytalan szélhámosnak tartottam visszautasítottam közeledését, amit ő nem nagyon akart érteni. Lévén, hogy a nők szabályosan másznak utána, le sem tudja vakarni magáról őket, ezt én a szemébe megmondtam, hogy amíg nem változtat ezen a helyzeten, amíg nem teszi rendbe az életét ezen a téren, addig nem vagyok hajlandó vele foglalkozni, vagyis nem vagyok hajlandó "beállni a sorba". Legnagyobb meglepődésemre hosszú hónapok alatt szépen lassan tényleg leépítette a rá mászó nőket, oly annyira, hogy el is mondta nekik, hogy én "vagyok" és hagyják őt békén, mert addig én nem foglalkozom vele, amíg ők vannak. Vagyis, húzódjanak addig a háttérbe, míg velem nem tisztázódik, hogy lesz e közöttünk valami vagy sem. Viszont amit nem értek, az az, hogy mind ezek ellenére miért nem hajlandó velem mégis négyszemközt, kettesben találkozni, ahogy azt általában egy egymás iránt érdeklődő felnőtt nő és férfi szokta tenni ebben a korban. Csak az ő "biztonságos", jól megszokott konfort zónájában akar velem találkozni. Általában előadásokat tart és ezekre szeretné, ha mindig eljárogatnék. Voltam néhány előadásán, de ezen kívül nem keresi az alkalmat, hogy találkozzunk. Természetesen ezeken az előadásokon meg a rajongó női tábor is ott van, tehát gyakorlatilag mégis csak a "sorba" szeretne beállítani. Én pedig kerek-perec megmondtam neki, hogy ha akar tőlem valamit, akkor keressen ő és találkozzunk az előadásain kívül, "közönség" nélkül, mert nem fogok járogatni a "castingokra", ahol ráadásul az összes nő tud rólam. Nem fogom magamat ilyen kellemetlen és méltatlan helyzetnek kitenni többet. Erre ő most halálosan megsértődött és szenved a "szerelmi bánattól", amiért én elhagytam őt (! ) és nem szeretem, nem értem meg őt. Természetesen az ő szemében én vagyok a hibás, mert nem vagyok hajlandó ennyit sem megtenni a "szerelmünkért". Amikor pedig én mondom azt, hogy ha igazán szeretne, akkor mindent megtenne azért, hogy találkozzunk és nem csak a saját biztonsági zónájában lenne erre hajlandó, akkor elkezdődik közöttünk a "bezzeg te. " játék és semmire nem jutunk. Ebből nekem elegem lett és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Persze hiányzik és gyötör a kétség, hogy mi van ha nekem rossz a hozzáállásom és nincs igazam, talán többet kellett volna tennem, mint amit tettem.

2017. jan. 12. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pedig jól csinálod. Ne állj be a sorba és ne engedj az elveidből.

Általában a férfiak azok után a nők után szaladnak, akiket nem kaphatnak meg. Persze ha belefáradsz és eleged van a játékból, otthagyhatod nyugodtan.

2017. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nyitottan jársz, figyelsz a kinézetedre, szerintem simán találhatsz olyan pasit aki neked fog udvarolni és nem fordítva, aki mellett nem kell versenyezni, aki keresni fog magától és nem veszi személyes sértésnek ha kettesben akartok lenni, - ami egyébként természetes igény.

Hülye lenne ez a pasi szakítani az eddigi életvitelével ha a nők maguktól jelentkeznek be nála.

Igazából mindegy, hogy mit teszel, aki 50 évig így élt az nem fog megváltozni, nagyon jó neki így is, és szerintem nem fog sírni utánad, lesz úgyis aki vigasztalja.

2017. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

"Általában a férfiak azok után a nők után szaladnak, akiket nem kaphatnak meg."

Ekkora hülyeséget. Nálunk az egyetemen van csomó jóképű alfahím. Annyi nőt dugnak meg amennyit csak lehet. És mivel bőven jut nekik, nem ölnek energiát az elérhetetlen nőkbe, hanem röppennek a következő áldozatra.

2017. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kolosszus22 ***** válasza:
Nekem ez inkább egy kiöregedett nagy gyereknek tűnik a leírásból, nem valami komoly nőfaló férfinek.
2017. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*személyes sértésnek ha kettesben akarsz vele lenni
2017. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3/5 Megértem én amit írsz, csak az a baj, hogy ő már közel nem egyetemista korú..... :-)
2017. jan. 12. 20:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Kolosszus22!Sajnos nekem is egyre inkább ez a meglátásom...
2017. jan. 12. 20:55
 8/14 llorTllorT ***** válasza:
100%
édesistenem .50 évesek között ilyesmi megy?milyen előadást tart? randigurú? ilyen korban semmi bölcsesség nincs?
2017. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg miről tart előadást kérdező?
2017. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha valakinek 40 eves koraig felett nem volt fix hosszu kapcsolata azzal valami baj van.
2017. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!