Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, lányok! Hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Hogy reagálnátok/reagáltatok szakításkor?

Figyelt kérdés
Ha leülne veletek szemben a világon legjobban szeretett (édesanyátokon kívül) ember és azt mondja, hogy vége. Mit reagálnátok?

2017. jan. 22. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért.
2017. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én összetörtem, sírtam és nem is emlékszem pontosan mindenre. El sem tudtam hinni hogy akit ennyire szeretek kidob. Valahogy elértem a vonatom de nem tudom hogy. Eddigi életem legrosszabb napja volt. Azóta sem megyek annak a helynek a közelébe. Utána még könyörögtem neki de hiába. Azóta már eltelt sok idő de hozzá bármikor visszamennék. 21/L
2017. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ő nagyon semmit..természetesen engem hibáztatott mindenért, aztán utána könyörgött vissza, majd ujra ócsárolt..csak a szokásos
2017. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondanám hogy "oké cső" aztán fifáznèk tovább...

Gyakorlati oka van:

1 azt akarja hogy szarul érezd magad ha így spontán szakít ... Ezt az örömet nem adom meg egy nőnek se

2 ha ilyen lelkiállapotban fifázok akkor tudom a leglátványosabb gólt lőni.

3. Amíg fifázok lehet van foglalva a kezem és nem posztolok fb-ra children of distance színvonalú nyálas giccses szövegeket azért mert egy újabb nő volt megbízhatatlan velem és végre eltakarodott :D

2017. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mi volt előtte.

Ha már pár hete érezhető volt, akkor valószínűleg nem rendítene meg, fel tudtam rá készülni, lehet kicsit örülnék is hogy nem nekem kellett kimondani. Gondolom megkérdezném, hogy miért, ha úgy válunk el, akkor egy utolsó közös beszélgetés aztán viszlát. Pár napig biztos rossz lenne az emlékek miatt.

Ha viszont kb. derült égből villámcsapás, akkor biztosan összetörnék, ha nem is ott helyben, de otthon hetekig tudnék egyedül gondolkozni, hogy hol ronthattuk el. És valószínűleg nagyon sokára heverném ki.

22/F

2017. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha leült volna velem szemben, akkor nem szólok semmit, csak bólintok és tudomásul veszem. Mindig hülyeségnek tartottam, ha valaki indoklást vár a szakításkor, meg "harcol" ellene. Ha vége, vége.

Akkor van gáz, amikor az ilyen embernek nemhogy ahhoz nincs bátorsága, hogy a szemedbe nézzen, de még kiprovokálja -- interneten keresztül, írásban, persze --, hogy te szakíts vele. Az az érzés felbecsülhetetlen. :D

2017. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!