Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok/reagálnáto...

Ti hogy reagáltatok/reagálnátok ha a 17 éves lányotok azt mondaná, hogy cigizik? Vagy mit reagáltak a szüleitek amikor megtudták/elmondtátok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 19:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, hogy elmondta, és jelezném, hogy tőlem nem kap rá pénzt.

Egyébként nekem még nincs gyerekem, az én szüleim láncdohányosként elég lazán kezelték a dolgot. Megmondták, ha cigizni akarok, akkor tessék, itt egy szál. Nem akartam. Azóta sem.

2015. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyám azt mondta, hogy nem örül neki, de mellőzi a "szent beszédet". Csak előtte ne gyújtsak rá...

És milyen nehéz volt 10 évvel később letenni, amikor gyereket vállaltam...


Inkább ne is szokj rá. Komolyan!

2015. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
9%
En jol megvernem.
2015. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Apum nagyon ideges lett érte, azt mondta pénzt nem kapok rá és azt csinálok amit akarok mert mindig is azt csináltam de bent nincs cigi persze kiabált, nagyon ingerült volt én meg csak csendben sírtam de elmondtam neki fél év után, de most nagyon nem érzem magam jól lelkileg még sem. :(
2015. jún. 27. 19:25
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
Egy makarenkói pofon ,alapos fejmosás és teljes zsebpénzmegvonás. Már ha van ilyenje . Inkább most ez ,mint a tüdőrák. Menőzzön mással! Mert semmi másért nem szoknak rá ,csak hogy a primitív haveroknak imponáljanak, utána meg már kialakul a teljes függőség és baromi nehéz leszokni.
2015. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

akkor előttük nem gyújtasz rá és megkeresed rá a pénzt. szerintem a nem dohányos szülők kivétel nélkül nem örülnek ennek a hírnek. a dohányos szülők között láttam empatikusabbat ezen a téren,de persze ez se biztos recept rá.

szerintem is felesleges cigizned, de te tudod

2015. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Apudnak igaza van! Te még ezt nagyon nem látod át! Fiatal lányként meg még gusztustalan is és egyáltalán nem vagány, inkább butaribantszos. Ne ezzel akard a felnőttségedet függetlenségedet bizonygatni.
2015. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt leszámítva, hogy mindezt nem kiabálva kellet volna közölnie, apádnak teljesen igaza van. Zárt térben amúgy sem illik dohányozni, még akkor sem lenne szerencsés, ha egyedül vagy csak dohányosokkal laknál valahol, mert a cigarettaszag mindenhová beeszi magát, és az szörnyű:((( És ha olyan fontos ez neked, tényleg spórold össze a rá való pénzt, nehogy már nekik kelljen ezt is fizetni! De jobb lenne nem rászokni - persze ez igazán nem az én dolgom, apád is megmondta, azt csinálsz, amit akarsz:) A te életed.
2015. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Haragudtak, de nem tudnak mit csinalni vele, foleg mivel a sajat penzem koltottem ra.

En is 17 evesen kezdtem , az ocsem pedig 16 volt, szinte egyutt gyujtottunk ra. Elottuk soha nem szoktunk, nem is birjak, latni nem akarjak. Az unokatestveremek szinten most 18-19 koruliek, ok is 1 evvel ezelott kezdtek, naluk is csak fejmosas volt.

Szoval a valaszokat elnezve, ha mondhatjuk jol fogadtak.

20/ N

2015. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtak*
2015. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!