Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondjam neki, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy a barátom szerelmet vallott?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párom szakított velem.. viszont megint elkezdtünk jóban lenni.. elég jóban. Időközben az egyik legjobb barátom szerelmet vallott, de nem tudom, hogy ez az (ex)barátomnak elmondjam-e. Mit gondoltok?

2017. jan. 24. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2017. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

de bírom a nőket....egyszerre minimum 2-3 ember mindig képben van.

Megnéznélek azért titeket csak úgy 1 hónapig nem több, 1 hónap, hogy senki nem írna messengeren, és senki nem keresne, senki még csak egy flörtre se nézne rátok, pedig tudnátok hogy nem vagytok azért annyira rondák...

na?! :D


Befejeztem a hisztit amúgy, csak kikívánkozott.


Ami egyszer tönkrement, tönkre fog újra is menni. Átmenetileg jobb lesz, de később megint előjönnek ugyanazok a gondok.

Felejtsd el ezt az Ex varázsa dolgot.

Kidobott nem? akkor tényleg nagyon fontos lehettél neki...biztos nem jött össze új csajjal, és most visszakönyörögte magát hozzád.

grat.

Rém egyszerűek amúgy a férfiak, csak át kéne látnotok rajtunk, és mindjárt nem volna ennyi ex-békülés, meg szánalom szex.

2017. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is nem egészen értem miért ide írod. Nyilván a másik emberre én barátként tekintettem.. legkevésbé sem számítottam rá, hogy szerelmet fog vallani.

Az exemmel meg pár napja szakítottunk, de rájöttünk hogy nem biztos hogy jó döntés volt.

2017. jan. 24. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
2 ez valóban így van :) ezen jót nevettem, de a nőknél általában csak ártatlan flört az egész, míg a pasiknál egészen más van képbe.
2017. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fogd fel, hogy más csaj volt neki a képbe, csak nem jöttek be a számításai, és gyorsan rohant vissza a biztosba.

így működünk ;)

2017. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!