Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Álmodott már valaki rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodott már valaki rendszeresen az exével? Mikor fognak elmúlni ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Fél éve hagyott el másik pasi miatt, és azóta többször belém rúgott, mikor megpróbáltam visszaszerezni. Legutóbb például belengette, hogy de jó lesz újra együtt, erre visszament az új pasijához, aki meg sem becsülte, engem meg mindenhonnan tiltott. Nagyon megutáltam, nem kezdenék már vele semmit, de sajnos pár hete vele álmodok, mindig mást, teljesen vegyes. Azóta van új barátnőm, akivel tényleg szeretjük egymást, de ezek az álmok nagyon zavarnak. Mit lehet tenni ellenük? Esetleg elmúlnak maguktól?

25/F



2017. jan. 24. 20:55
 1/5 llorTllorT ***** válasza:
vegyél be nyugtatót 1dcl. vodkával.
2017. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az exemmel. De volt, hogy napokig egy bizonyos személlyel álmodtam. Pedig Elvileg nem is ismerem.
2017. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Sorban álmodtam vele,nem tudtam hova tenni. Aztán pár nap múlva véletlen összefutottunk,aminek igen csekély lett volna az esélye,mert külföldön élt.
2017. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ritkulni fognak az biztos.

Az is lehet, hogy teljesen el fog múlni, de az is lehet, hogy még évekkel később is lesz néha egy-egy álmod vele. Ne agyalj se az exeden, se az álmaidon, ez marhára nem azt jelenti, hogy még őt szereted, csak sok emléked van vele.

Az is lehet, hogy azért álmodsz vele, mert az egodat erősen megsértette.

2017. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezé!


Egy régi bölcsesség szerint,a szeretet soha el nem múlik.

Ha valaha szeretted őt,szeretni fogod mindig,annak ellenére,hogy a kapcsolatod,sohasem lehet olyan,mint régen.

Az a kapcsolat,egy érték számodra,bárhogyan is volt.

Tekints rá úgy,mint egy értékeidet gazdagító emlékre.


Én is álmodok,még 16 év válás után is EXM-mel,pedig sosem állítanám vissza vele a régi kapcsolatomat.

2017. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!