Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha mindig én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig én csinálom a programokat csakhogy menjünk valahová?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Úgy érzem, hogy a párom magától sosem jön velem sehova, csak akkor ha én megszervezem. Van, h a pénzt sem kérem el tőle, mert azt akarom, h kimozduljunk. Az a baj, h nem is arról van szó, h ő otthon ülős típus lenne, egyszerűen ha úgy gondolja, akkor sajnalja a pénzt. Nem extra kirándulásokra gondolok, h tengerpart, síelés, hanem pl. h menjünk ki sétálni városba, vagy egy forrócsokizás meg ilyenek. És ezeket sem minden hétvégén szeretném, csak havi 1x-2x valami kimozdulást. Az anyjával viszont agyba-főbe mennek termálozni meg korcsolyázni, velem ilyen eszébe sem jut... Mit tudok tenni? Már szinte el vagyok keseredve, h most is írta, h megyünk anyuval termálozni, velem meg eszébe sem jut..:


Koszonom a normális válaszokat!


L/22

F/24


2017. jan. 30. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, mert ez egy anyuci pici fia. Ha feleségül vesz, majd te pelenkázhatod és törölheted a nyálat a szája sarkából
2017. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami kamu kérdés?

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez hülye. Az látszik, hogy nem vagy neki fontos, mindegy, hogy tölt-e veled (minőségi) időt együtt.

Szerintem ne pazarold rá tovább a legszebb éveidet. Akinek fontos vagy, akit érdekelsz, az akar veled programokra járni.

2017. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu kerdes... en is anyuci pici fiat erzem ebben. Ha otthon vagyunk egesz napokat se jut eszebe magatol h mondjuk menjunk ki varosba mert "draga a benzin"
2017. jan. 30. 17:31
 4/7 aperitif ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ, azért tetted a kérdésedet a szakítás kategóriába.
2017. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2017. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szerintem csináld továbbra a programokat. És beszélgess vele. Ezt is beszéld meg vele.

Ne legyenek tabuk. Mielőtt otthagynád, próbàld meg megbeszélni vele.

Hiszen egy működő kapcsolathoz két ember kell, s ne feledd, hogy te vagy az egyik...

2017. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megrpóbálom vele még 1x mert ez már volt nálunk téma. Utána megírom mire jutottam :) Koszi a valazokat
2017. jan. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!