Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar "közös programokat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar "közös programokat" a szakítás után?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottunk közös megegyezéssel a barátommal.

1,5 évet éltünk egyet, még május elejéig a lakásomban marad.

Két hétre hazajöttem anyukámhoz, egy nap találkoztam vele, ekkor megcsókolt és lefeküdtünk. Én elkezdtem reménykedni, de mondta, hogy ezt ő megbánta, ne higgyek abban, hogy lehetünk együtt. Ez szörnyen megviselt. Most hétvégén megyek haza hozzá, pár naponta rám ír, hogy ezt vagy azt a filmet nézzük meg majd együtt, végül tegnap írt, hogy ha gondolom süthetnénk hamburgert mikor hazamegyek. Mikor chatelünk egymással, mindig megkérdezi, hogy még mindig olyan sokat sírok-e a szakítás miatt.

Teljesen össze vagyok zavarodva, miért akar filmezgetni vagy vacsit készíteni velem, ha nem akarja folytatni. Lassan már az is felmerül bennem, hogy élvezi a szenvedésemet, pedig tudom, hogy ez nincs így.

Szerintetek mire véljem ezt a viselkedést?

Azt ne mondjátok, hogy beszéljem meg vele, elismeri, hogy szeret még, de folytatni nem akarja velem, maximum pár év múlva.


Ő 21 éves, én 23 vagyok.


2016. márc. 30. 13:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Az összeszedetlenségem miatt ne haragudjatok, nagyon megvisel ez az egész.
2016. márc. 30. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Nálunk az volt, hogy az exem fellélegzett, hogy már nem tartozik nekem hűséggel és szabadon bármit tehet bárkivel mert "nem vagyunk együtt". De azért én legyek ott neki, ha bármikor csettint, ezt egy gyors menettel bármikor tudja ellenőrizni, ha vissza szeretné a régi életét.

Szóval legyen előre is meg hátra is lépési lehetősége. Ezt a programokkal is próbálja fenn tartani.

2016. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Azért szenvedsz, mert magadnak kavarod a szrt. Nemet kell tudni mondani. Ha meg zavar, hogy ott lakik, egyikőtök menjen szállóba addig, diákszállón simán el lehet lakni pár hetet. Azért csinálja, mert kihasznál és azért tud kihasználni, mert hagyod. A te hibád, nem az övé. Azt lehet megtenni veled, amit hagysz.
2016. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. köszönöm a válaszod.

3. azzal azért tisztában vagy, hogy nem a kérdésre válaszoltál?

2016. márc. 30. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, a harmas sajnos a kerdesre is valaszolt - hogy miert csinalja? Mert tudja, hogy kihasznalhat, hiszen hagyod. Neki tok kenyelmes, hogy megtehet barmit ugyanugy veled, csinaltok kozos programokat, amit eddig, csak azzal a kulonbseggel, hogy elkotelezodnie mar nem kell, es egy szot sem szolhatsz, ha massal is van kozben.


Megadod neki azt az intimitast, amit atmenetileg - a kovetkezo komolyabb kapcsolataig - nem kapna meg egyebkent, ennyire egyszeru. O igy szepen fokozatosan csusszan majd at a kovetkezo kapcsolataba, nem lesz benne az az ur, amit a megszokott dolgok hianya okozna. Mint az a bizonyos majom, aki nem engedi el teljesen az egyik agat, amig nincs egy masik, amibe kapaszkodhatna.


Szomoru, de tipikus sztori.. Ha hagyod neki es folytatasban remenykedsz, duplan fogsz szenvedni.

2016. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Amikor felmondunk egy munkahelyen, mert elcsábítottak minket dupla annyi fizuért, akkor nem szabad felégetni magunk mögött a hidakat. Ha nem jön be az új cég/állás, akkor hagyni kell egy kiskaput, amelyen át visszasomfordálhatunk.

Nem olvasol te HR portált?

2016. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nem tartoztok össze, de bármikor megdughat.... egy bizonyos szint alatti pasiknál nagyon kívánatos állapot.
2016. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!