Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakítottunk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk a barátommal. Mit csináljak, ha minden rá emlékeztet?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy még mindketten szerelmesek vagyunk, de az elveink nem férnek össze hosszú távon. 7 hónapig voltunk együtt. Itthon minden rá emlékeztet (még a saját ruháim és parfümöm is). Megpróbáltam kimozdulni, de szinte az egész várost bejártuk együtt. Így nagyon fáj. Hová menjek? Vagy majd lesz, amikor akár mással is össze tudom kapcsolni ezeket a dolgokat?

2017. jan. 31. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóltam Winston Wolfenak, ő mindent megold.
2017. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen én is átestem ezen. Kb fél év kellett, hogy tényleg sikerüljön igazán túltennem magam az egészen. Addig még ha ránéztem egy tőle kapott plüssre képes voltam bőgni. Szóval kitartás, idővel könnyebb lesz. Igaz még a mai napig gondolok rá, de nem bántam meg, hogy szakítottam vele. Próbáld meg lekötni a gondolataidat valamivel olvass, takaríts, sportolj valamit. :)
2017. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne akard olyan erőlködve elfelejteni. Mert igy mindig csak arra gondolsz, hogy "De nehéz őt elfelejteni!!" és pont ettől őrzöd a gondolatát. Hát, nem tudom, most nem jut jobb az eszembe, én még nem éltem át ilyet.
2017. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is hagyj magadnak időt. Jól sírd ki magad, ha attól jobb lesz. Utána pedig kösd le magad, a gondolataid valamivel. Sport, valami hobbi, barátnők? A városba előbb utóbb el kell menned.
2017. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!