Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal és pár hónappal később megláttam hogy új barátnője van. Szerintetek előfordulhat még hogy rájön mit veszített és vissza akar majd jönni?

Figyelt kérdés
Ha tudom hogy nagyon szeretett és a mindent jelentettük egymásnak és csak egy vita miatt szakítottunk ami után még pár hónapig beszéltünk. Még decemberben azt mondta nagyon sokat gondol rám és most pár hete új barátnője van aki egyáltalán nem is az ő esete. Ilyen könnyen elfelejtett volna? Kb olyan voltunk mint egy házaspár

2016. febr. 14. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretnéd hallani hogy "Igen!".
2016. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az őszintét..
2016. febr. 14. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom. de te azok utan visszamennel hozza hogy a farkat mas pinajabol huzza ki es utana a tiedbe dugja be..
2016. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elgondolkodik, az is lehet, hogy rájön mit vesztett, de addigra belekényelmesedik, szóval sok reményt nem táplálnék...
2016. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy belekényelmesedik?
2016. febr. 14. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Miért nem ültetek le és beszéltétek meg? LEhet már alakulóban volt neki ez a másik. Ezt neked kell tudni, hogy mien volt, mentalitás, emberileg, érzelmileg, hogy mennyire ismered. Nekem is volt most a barátnőm, szakítottnuk tavaly októberbe, decemberbe már egy pasival szilveszterezett...


Próbáld feldolgozni, elfogadni, továbblépni. Ha meg vissza megy, annak meg örülni kell!

2016. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megszokja az új lábvizes kapcsolatot.
2016. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha vissza is akar jönni, nem szabad már komolyan venni. Aki egyszer eldobott magától, az megteszi máskor is. Lehet, hogy akkor már a felesége leszel, aztán nézegethetsz majd...
2016. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem hiszem.
2016. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!