Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kegyetlenül befolyásolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kegyetlenül befolyásolja az egyik haverja, meg fog még változni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. Sokminden keresztül mentünk már de szeretjük egymást ugyanúgy ezért valahogy mindig megoldottuk. Alapjába véve nyugodtabb természetűek vagyunk,közös a baráti társaságunk eddig hétvégenként eljártunk velük iszogatni, de általában ketten jártunk kajalni moziba stb. Csakhogy lett egy munkatársa aki teljesen belerántotta a bulizasba. A heti 1ből 2-3lett,és mostmár nem is akar magával vinni. Sajnos nagyon befolyásolható és ha nincs is kedve megy,mert nem tud nemet mondani. Na ebből származnak a konfliktusok,ha hívják megy,akkor is ha aznapra teljesen mást terveztünk.ilyenkor meg az van hogy Ugye mondom hogy mi lenne ha ma otthon maradna , és ekkor eldurran az agya. Alapjáraton egy tok nyugodt ember de ilyenkor robban,kiabál,kioszt hogy mit

Képzelek, meg kb elhord mindennek. Van hogy el sírom magam de akkor meg rosszabb mert meg idegesebb lesz hogy minek sírok!!??! Nem tudom mit csináljak de ez az új haverja annyira megváltoztatta hogy az nem igaz,miatta van az összes konfliktusunk.meg fog meg változni vagy ne várják feleslegesen ?


2017. febr. 3. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is, ha szétmentek, mert ha ő ilyen, ebből csak nagyobb problémák lesznek.
2017. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a haver a fő baj, nem miatta van konfliktus, hanem a párod miatt.
2017. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Fa szomé vagy ilyennel együtt már bocsi????
2017. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy már rég szakítanom kellett volna vele,mert vannak egyéb dolgok amiket ide nem írtam le,de tényleg nagyon szeretem ezek ellenére is és mindent elnézek neki, talán ez a 6ev ami ennyire ossze köt. Tudom hogy hülye vagyok:S
2017. febr. 3. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindent elnézel neki :/

Egyébként szerintem meg kellene beszélnetek ezt, én a helyedben megmondanám neki, hogy nyugodtan járjon el bulizni de ne a megbeszélt programjaitokat törölje el a haverja miatt. Ha nektek meg van beszélve valami akkor tartsa ahhoz magát. Ha nem teszi akkor elkezdhetsz gondolkozni a szakításon sajnos ugyanis eltiltani csak nem lehet a haverjától.

2017. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

6 év ami összeköt... Most írhatunk mi ide bármi frappáns és használható tanácsot, de te úgysem fogsz aszerint cselekedni.

Jó szívást a továbbiakban is.

2017. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!