Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásolja a véleményedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a véleményedet egy lányról az, ha sok követője van instagramon?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem használok Instagramot, így ilyen szempontból nem igazán érdekel. Amúgy a véleményem attól is függ, hogy ki miért népszerű, de az a tapasztalatom a közösségi oldalakkal, hogy zömmel azoknak van csillió követőjük, akik magamutogatók, kidobják a csecsüket, és ezzel pakolják tele a netet, plusz a való életben is állandóan mindenütt jelen vannak, fontoskodnak, kelletik magukat.
2017. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az nem, de ha néhány tíznél több lájk van a képén akkor inkább rá se írok a lányra ha épp fb-n látok 1 szimpit.
2017. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon! 5439 követő alatt szóba se állok vele.
2017. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hagyományos számítógépről be lehet jelentkezni Instagram-ra és Tinderre?
2017. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Igen, mivel valószínűsíthető, hogy számára fontos a kiterjedt szociális élet, a népszerűség, és mivel nekem nem, ezért sanszos, hogy nem illenénk össze.
2017. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne olyan lány.
2017. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak azoknak a lányoknak van sok követőjük,akik mindenüket kipakolják.

Sokan csak simán a mindennapjaikat fotózzák, magukról elvétve tesznek fel képet(Akkor sem hivalkodót) és mégis rengeteg követőjük van..Szerintem az ilyennel semmi baj nincs.

Nyilván ha azért követik 10 ezren, mert minden képén kint a csecse meg a segge(és minden képén ő van),akkor nekem sem lenne ennyire szimpatikus:D

2017. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én sem posztolok magamról, ha igen, akkor is többnyire csak az arcomat, mégis követnek viszonylag sokan.

Volt, hogy randiztam egy sráccal, aki aztán később be is követett, de közölte, hogy nem akar olyan lánnyal lenni, akit csak ez érdekel. Mikor ő nézegette igazából végig a telefonját.

2017. febr. 3. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem most egy olyan lany tetszik akinek eleg sok kovetoje van, de nem azert mert kipakolgatja a melleit (nincs nagyon mit kipakolni :D) hanem mert szimplan nagyon szep. Engem nem zavar, ha nekem lenne instam vagy erdekelne ez nekem is sok lenne :D
2017. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!