Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel vonjam el a figyelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vonjam el a figyelmem róla? Próbálom elfogadni, hogy vége, de mindenről ő jut eszembe. Miből derül ki, ha valaki nem alkalmas párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátaimmal nem beszélhetek erről, mert olyanokba kérdeznének bele, amiről nem akarok nekik mesélni.

Vigyázat, csajos siránkozás következik, de talán ha leírom, jobban tudatosul bennem a helyzet.

Az eddigi kapcsolataim úgy értek véget, hogy már nem szerettem őket, és általában nem sokat vártam a lezárással. Most viszont más a helyzet, úgy lett vége, hogy még mindig szeretem. Annak ellenére, hogy nagyon megbántott, olyan dolgokat mondott amit nem hiszem hogy el tudnék felejteni, és úgy zárta le az egészet, hogy facebookon egyedülállóra változtatta a családi állapotát. Próbálom visszafogni magam, nehogy vmi hülyeséget csináljak, pl. írjak neki, felhívjam, vagy hogy a fotóit nézegessem folyamatosan. Emlékeztetem magam, hogy neki jobb így, az utóbbi időben éreztem hogy csak ráerőltetem magam, miközben azt hallgattam, hogy nem vagyok elég jó. Valószínűleg túl sok romi filmet néztem, azt hittem, majd miattam megváltozik, ez csak egy rossz időszak, de végül happy end lesz, boldogan öregszünk meg egymás mellett. Sajnos nem így lett, próbálok belenyugodni, velem valószínűleg nem lett volna boldog, de legalább mással az lehet, csak nem így kellett volna tudatnia velem, hogy vége, talán akkor könnyebben el tudnám fogadni a helyzetet.

Ennyire még sosem kerültem padlóra, mit kéne tennem, hogy ne rá gondoljak állandóan? Akit úgy dobtak, hogy még szerette a másikat, annak mennyi idő kellett, mire ez elmúlt?

Nem akarok olyan lenni, mint az egyik exem, aki évek után is még időnként bepróbálkozik és nyálas emaileket írogat, hogy még nem késő, még lehetünk együtt...

A másik amitől félek, hogy milyen lesz, amikor meglátom mással. Már a gondolattól is olyan mintha kést döfnének belém. Nemrég még azt terveztük, hogy összeköltözünk, és milyen lesz a közös életünk, mikor legyen családunk, hova menjünk nyaralni... Ő pedig egy facebook üzenettel és pár gombnyomással lezárta az együtt töltött majdnem 1 évet, miközben én a legnagyobb sz.rban is kitartottam mellette, ami a részemről nagyon sok lemondással járt. Hogyan felejtsem el ezt az egészet? Előfordulhat, hogy nem vagyok alkalmas kapcsolatra?



2017. febr. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Te egy normális csajszinak tûnsz, aki most egy kicsit maga alatt van. De nem olyan rossz a helyzet, mint amilyennek leírod sztem.

Még véletlenül se gondolj olyat, hogy nem vagy alkalmas párkapcsolatra. Ha egy pasi azt mondja, hogy nem vagy elég jó, akkor mégis mi a fenének maradnál benne a kapcsolatban?!

2017. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én ehhez csak annyit tudok írni hogy szerintem is az a legfájdalmasabb ha valakit úgy kell elfelejteni hogy szereted. (velem hál 'istennek nem volt ilye) ha már végleg megbeszéltétek hogy vége akkor nincs mit tenni, de ha nincs lezárva akkoooor....

22n

2017. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom de eleve mar az is kiabrandito AHOGy szakitott. Nyilvan neked is. De szereted meg. Aztmondom csajszi ez sz@r lesz meg egy darabig. Nekem egy uj szerelem segitett. De az ido mindenkepp.

Ami fontos hogyha nincs esely a folytatasra, probald mindennel ERŐSZAKKAL elvonni a figyelmed. Tudom nehez de elobb utobb jo lesz hidd el ;)

2017. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, elég kiábrándító ahogy szakított veled...jaj mert szerinte az a legfontosabb hogy egyedülááló legyen..hát grat a pasinak!!

nyugi, az az 1 év nem a világ vége...nehezen az biztos, de valahogy kijössz belőle.

leggyorsabban úgy, ha találsz másik pasit :)

2017. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát kénytelen leszel elfogadni a kést, lehet hogy sose szretett... ha meg mégis akkor normális ember nem igy zárja le hacsak nem dobtál gyufát a benzinre. Bizti volt valami
2017. febr. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!