Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez azt jelenti, hogy vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy vége?

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottam a barátommal, mert nagyon féltékeny volt. Kicsit elsiettem a szakítást, de engem az ilyesmi megijeszt. Úgy vagyok vele, hogy inkább korábban megteszem, nehogy később jobban fájjon. Azóta viszont jutott eszembe megoldási lehetőség. Szóltam a volt barátomnak. Ő azt mondta, hagyjak neki egy kis időt, utána találkozhatunk elvárások nélkül. Nagyon megbántottam, konkrétan zokogott a szakításkor. Én és egy hete csak sírok és alszom. Nagyon hiányzik. Még mindketten szerelmesek vagyunk.


Tegnap viszont voltam táncolni, és közelebb engedtem magamhoz a partnereket, mint mikor együtt voltunk (kicsit talán bosszúból is). Ennek az lett az eredménye, hogy két pasi is megpróbáltatás lesmárolni. Nem sikerült nekik, mert elhúzódtam, és leállítottam őket, de mindketten megérintették a számat. Teljesen úgy érzem, mintha megcsaltam volna.


Már nincs értelme találkozni és beszélni vele, ugye? Nem tudnám nem elmondani neki, sosem voltak titkaink, nem is lenne fair. Nem hiszem, hogy megbocsátaná, mert az én hibám, hogy táncoltam velük.



2017. febr. 6. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még vissza lehet csinálni. Kérdés, érdemes-e. Hiszen ezentúl is ok nélkül fog féltékenykedni, amit eddig sem bírtál elviselni, hozzáteszem, jogosan.


Amúgy veled is baj van, ha azt hibának veszed, hogy táncoltál valakivel.

2017. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az autocorrect hibákért
2017. febr. 6. 00:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha szeretitek egymast beszeljetek meg es kezdjetek ujra

2. Ha nem tortent semmi koztes es azok kozt a fiuk kozt mi ertelme elmondani neki? Hogy te a lelkeden konnyits? Sztem ez onzo dolog mert nem attol leszel jo kislany vagy hiseges hogy razuditasz eg gyanakvasara okot ado dolgot, hanem hogy melyen megbanod, es soha tobbe nem teszel ilyet. Ot meg nem kinzod feleslegesen.

2017. febr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!