Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi esély van, hogy eltudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van, hogy eltudja felejteni és újra kezdjük?

Figyelt kérdés
A párommal hétfön szakítottunk, nagy szerelem volt,nagyon sok viharos dologgal! életem legnehezebb szakaszában jött az életembe.Én viszont nem tudtam értékelni,pedig mellettem volt végig! Folyton csak feszültséget generáltam,bántottam,pedig Ő tényleg nem érdemelte meg! A lányaimat sajátjaként szereti,elfogadta őket!Elhiszem besokallt! a háten még minden nap találkoztunk mindennap, valamilyen indokkal! tegnap beszéltünk idöt kért, hogy hadd tisztázza le az érzéseit! Beszélt a lányokkal is és azt mondta nekik, hogy kicsit külön kell lennünk anyával,míg rendezödnek a dolgok! tegnap abba,maradtunk,hogy jövőhéten beszélünk hétvégén! valentin napkor elakart menni negyesbe valahova, de mondtam,hogy szeretném,ha nem találkoznánk csak hétvégén! Ha újra is kezdjük, az a legnagyobb félelme,hogy nem fog tudni kellőképp visszaszeretni belém és ezzel csak bántani fog minket! Érzem,hogy vagyok olyan erős most már hogy, mindent beleadjak a kapcsolatba és azt a szeretet kapja,amit megérdemel! mi a vélemyényetek??
2017. febr. 11. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a részleteken múlnak a dolgok. Hogy mik voltak a gondok, milyen rossz érzések épültek fel benne, milyen jók maradtak. Erre így nehéz írni. Neked kell érezni mi van. És azt is, hogy tényleg tudsz e más lenni vele, vagy csak akarod őt, de ugyanúgy nem tudnál úgy lenni, hogy neki tényleg öröm legyen az élet.
2017. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól értem egy sárkány voltál, most mikor végre sikerült elüldöznöd, akkor próbálsz visszakozni... grat!
2017. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!