Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exemmel 2.5évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel 2.5évig voltunk egyutt, hiába van uj nemtudom felejteni, ő viszont nem akar békülni mert lefekudtem a jelenlegivel. Hogy szerezzem vissza? 22L

Figyelt kérdés
Tehát az exemmel kb 2honapja lett hivatalosan vége , láttam rokonaim facebookjából hogy van valakije vagy csak alakul , én felejteni akartam szoval megpróbáltam mással... ő nagyon oda van értem, viszont én belül szenvedek csak az előzőre tudok gondolni , nagyon sokat sírok miatta es szomorú vagyok hogy nincs velem, fel is hívtam egyik éjszaka , aztmondta örökre szeretni fog de nem bírja megbocsajtani nekem hogy lefekudtem a jelenlegi barátommal .. mondta talán egyszer még lehet valami köztünk de elnyomja magába szóval tűnjek el az életéből. Nagyon makacs ember es büszke , mindig elrejti az érzelmeit .. viszont vissza akarom szerezni:( valaki hasonló cipőben járt mar ???

2017. jan. 14. 02:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Sehogy. Nem érdemled meg. Úgy meg főleg nem, hogy jelenleg 2 ember életét is próbálod tönkretenni.

Szimplán kerüld el a normális srácokat, ha egy egyszerű ösztönlény vagy.

2017. jan. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem dolgoztad fel a szakítást, úgy mentél bele, egy újabb kapcsolatba.

Óriási hiba volt.

Nincs rend a fejedben, és a jelenlegi barátodat is atvered ezzel, hogy más után sovarogsz, hogy potleknak használod.

Szakitas után osszejottel mással, és lefekudtel.

És?

Te is szemrehányást tehetnél, hogy kiben járt az ex, szakitas után, ha...ez vicc.

Exnek semmi köze hozzá, hogy szakitas után kivel dugsz.

Nagyon rossz duma ez a "mással lefekudtel nem kellesz".

Le akart koptatni, semmi több, ez fogd fel, ha jót akarsz, különben egy igen kellemetlen lelki zuhanasba kezdhetsz.

2017. jan. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Második : minden szó igaz amit írsz... de ő elvileg nem feküdt le senkivel aztmondja .. vajon tényleg ennyire nem lehet helyrehozni egy problémát? Csak azert mert en lefekudtem húha nem azert mert "viszketett" hanem mert tényleg jol alakult a mostanival , csak hat kb /-3het utan mint valami villamcsapas mindenről az ex jutott eszembe es azóta is.. nem tudom mit csináljak !!!! Nem tudom elfelejteni, viszont a mostani annyira különb es normális ,oké az előző is csak vele sajnos mely völgybe esett a kapcsolat
2017. jan. 14. 02:44
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy. Nem kellenel. Ráadásul a mostani baratodbol is hülyét csinálsz. Ribizli vagy.
2017. jan. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, dolgozd fel, hogy veled ellentétben nem mindenki ugrik egyből, ha viszket neki.

Komolyan: Mit akarsz? Ott volt az exed. Megvolt a lehetőséged, hogy boldogok legyetek. Képtelen voltál rá. Átverted, semmibe vetted, megaláztad. Nyomkodhatod az #1 válaszomra a piros kezet, ettől még gerinctelen voltál. És még mindig az vagy, azzal, hogy újra tönkre akarod tenni az életét és azét is, akivel most vagy.

Nem álszentek vagyunk. Szimplán van tartásunk. Egy barátnőm sem csaltam még meg.

2017. jan. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

"vajon tényleg ennyire nem lehet helyrehozni egy problémát?"


A lehet, vagy az akarjuk e egyáltalán között óriási különbség van.

Szerintem itt az utóbbi játszik.

Egyébként lényegtelen, ki kivel feküdt le.

Szakítottatok, és nem vagy a tulajdona.

Mit tegyél?

Hát az exet kerüld el messziről, mert nem akar tőled már semmit.

Felesleges magadat alazni innentől.

A mostani kapcsolatod, az nem valami kicsinyes bosszú akart lenni, mert az exnek is alakult valami éppen?



Amúgy, csak én nem értem, hol van ebben a történetben a megcsalas? :D

Amiről itt kommentben szó volt.


#2 voltam

2017. jan. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Átverted, semmibe vetted, megaláztad. "

Ezt a6-os valaszolo amugy honnet szedi? Semmi erre utalorol nem volt szo a kerdesben...

Kerdezo!

Szerintem lepj tul az exeden. Ne eroszakoskodj, ha o nem partner a bekulesben. Maradj az uj sraccal ha jol erzed magad vele. Akarmi is kisulhet belole, hatha meg is szereted kis ido mulva.

2017. jan. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy en tettem tönkre a kapcsolatot? Ő is közrejátszott benne mivel mindenhez 2ember kell! Igen igazatok van, csak állandóan eszembe jut es nehéz nagyon:/ de jo dolog hogy erőt adtok tényleg kicsit jobb!! Igen akivel most vagyok már az egyuttélést tervezi hát..lehet kicsit kell még kis idő es lehet túl lépek, bár mindig mondja hogy érzi hogy valami nem oké es nyugodtan mondjam el, még ha az exem is az, ő elfeledtet velem minden rosszat ami történt , hat itt majdnem el sirtam magam hogy lehet valaki ilyen alázatos
2017. jan. 14. 07:29
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kicsinyes bosszú akart lenni, mert en akkor még nem tudtam h neki van valaki a képbe, sőt eszembe se jutott egy jo ideig, es tok véletlenül keveredtem össze a jelenlegi barátommal!! De tényleg mint valami rossz vicc kb 2hét utan eszembe jutott az ex es csomót agyaltam
2017. jan. 14. 07:33
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Figyi, nekem sem kellenél, ha 2,5 év járás után 2 hónappal szakítás után már mással hemperegnél. Lehet itt kifogásokat, mentségeket keresni, a test nem egy olyan eszköz, mint a WC papír, hogy amikor elszarja magát az ember, akkor leakasztja a falról és használni kezdi. Meg kellett volna gyászolni a kapcsolatot, pasizás nélkül.
2017. jan. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!