Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni se veled se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni se veled se nélküled?

Figyelt kérdés
Akik szakítás után se veled se nélküled kapcsolatban voltak még egy ideig mert nehéz volt elszakadni egymástól, mi lett a vége?

2017. febr. 25. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakítás.
2017. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még mindig tart, úgy 8 éve (akkor szakítottunk)...


30F

2017. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam neki, hogy ne keressen, mert nekem így könnyebb lenne elfelejteni, egy ideig nem keresett, aztán keresett, elmondta, hogy van valakije, erre rohadtul féltékeny lettem, elkezdtem zaklatni, ő meg majdnem feljelentett. Szóval semmi jó.
2017. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk másfél éve zajlik. Egyszerűen nem tudjuk egymást elengedni. Pedig 100x próbáltuk.
2017. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett volna? Rengeteg szenvedés és keserű pillanat.

És nem csak miatta. A következő kapcsolatra is rányomta a bélyegét, hiszen jön a lelkiismeret furdalás az újjal szemben, jönnek a kéretlen gondolatok és a bizonytalanság. Nehéz úgy átadni valakinek a lelked, hogy még te magad sem birtoklod teljesen

2017. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

Ilyenből semmi jó nem származik, ha valami nem megy akkor azt be kell fejezni, nem összejárogatni szexre és hasonlók!

Ennek az a vége h nem tudtok elszakadni egymástól rendesen, addig sem tudtok új életet kezdeni és később új normális kapcsolatot kezdeni, csak vergődés és időhúzás az egész. A vége az ilyennek általában h az egyik fél tényleg besokall egyszer és valami 3-ikkal lelép. A másiknak meg a pofára esés jut és sértettség ugyanúgy mintha csak akkor szakítottatok volna. Egyszerűen időpazarlás az egész, a saját életüket, boldogságukat rombolják akik ilyenben sínylődnek.

2017. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!