Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel fog keresni magától egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel fog keresni magától egy idő után esetleg még akkor is, ha már nem szeret?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam itt, hogy ha eszébe jutnék 1-2 dologról.Már egy ideje külön vagyunk. Hirtelen azt hittem utánam megint az exével lesz,de mégse. Viszont én szeretném,ha velem lenne újra. De nem akarok ráírni... jobban örülnék ha ő jelölne be Fb-n meg írna rám messengeren. :/


Ha valaki tud valami normális tanácsot adni,azt megköszönném.



2017. febr. 28. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lezárta, akkor nem fog.
2017. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha lezárta, akkor nem fog keresni. Miért tenné? Minek?

Az egy dolog, hogy eszébe jutsz erről-arról, nekem is eszembe jut néha valamiről az exem, de eszembe se jutna megkeresni, nincs már közünk egymáshoz.

Igazából itt két választásod van - vagy megkeresed és tisztázod a szándékaid, hátha, vagy a túllépésre koncentrálsz. Abban reménykedni, hogy majd visszatáncol hozzád magától, egy igen buta és naiv dolog, ráadásul teljesen felesleges, gondolom okkal lett vége a kapcsolatnak.

2017. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értem ezt,tudom velem.a baj.Miért akarod hogy felkeressen még akkor is ha nem.szeret?Neked abban mi a jó?
2017. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez neked emberi kapcsolat?,te kis hülye,

Apáddal,anyáddal is facebookon meg massengeren tartod a kapcsolatot?

2017. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem az exem felkeresett ês sokkal rosszabb volt mert tudtam hogy nem fog működni de ő eljött hozzàm és még meg is ölelt de inkàbb elengedtem hadd menjen igy volt a jó!Egy évig zaklatott keresett de nem láttam értelmét a dolognak ês anyiba maradt !
2017. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!