Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki esetleg tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki esetleg tapasztalt ilyet mi segített? Vagy egy idő után elmúlik magától is?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és candida elleni kezelés után jelentkezett egy számomra ijesztő tünet. A hüvelyem felszíne rendszeresen bedagad és az alhas felőli résznél elég rücskös mintha be lenne gyulladva, fáj az alhasam is. Nagyon kellemetlen és még a szex is fájdalmas. Használtam gynoflort a kezelés után de ez a problémám nem jött helyre.Egyik barátnőm betadine kúpot használt rá és bevált, de gondoltam megkérdezlek titeket hogy ki használta már, vagy hogyha nem vált be akkor mit kéne tennem? Az orvossal nem volt szerencsém, azt mondta hogy beképzelem.. pedig ott van és érzem sajnos :S
2011. júl. 31. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne pszihologushoz menj, hanem nőgyógyászhoz. Viccet félretéve ez egy bar.omarcú " orvos " , hagydd a francba és menj máshova, mert ez nem játék. !!! 18/L
2011. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A helyi kórház nőgyógyász főorvosa mondta :S de baj van sajnos ... jobb lenne ha tényleg képzelődnék! Köszi a választ! Valaki esetleg akinek volt ilyen problémája? Sokat segítene!
2011. júl. 31. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!