Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor mondjátok egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjátok egy lányra azt, hogy klassz?

Figyelt kérdés
Mi tesz egy lányt klasszá? Egyáltalán bóknak számít az ilyesmi? Nekem akarva akaratlanul is a cool girl monológ jut róla az eszembe a gone girlből.

2017. márc. 9. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem használtam még ilyet lányra. De talán arra gondolnék alatta, hogy olyan önálló vagány típus, sok önbizalommal.
2017. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akit bírnak, mert helyeske és jófej, az a klassz csaj. A klassz csaj nagyszerű barát, afféle hugica is, sőt, akár olyan is lehet, akire valamiért felnéznek, de semmiképpen sem olyan, akivel járni akarnának.
2017. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz kérdező, szerintem Amy megfogalmazta a lényeget. :D
2017. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2, mi az ami miatt nem járnátok egy ilyen lánnyal?
2017. márc. 9. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, de nem vagyok férfi. De tapasztalatból mondom, hogy aki felé dolgozik bennük a kémia elég rendesen, azt sosem jellemzik klasszként. Teljesen más jelzőket használnak. Eddig azon kevés alkalommal mikor a klassz csaj jelzőt hallottam egy férfitől egy nőre, akkor elismeréssel, kedvteléssel mondta, de semmiképpen sem vonzalommal.

De amúgy tuti vannak kivételek, tehát ha valakinek a klassz a szava járása, akkor simán mondhatja egy bejövős nőre is hogy klassz nő.

2017. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Klassz: nekem nem kéne, de biztos jó lesz másnak. Én erre gondolok.

Fura egyébként, mert elvileg a "klassz" a "jó" szinonímája. Mégis tök mást sugall a "jó csaj"(akihez vonzódom is) és a "klassz" csaj(akihez nem feltétlenül, inkább csak megállapítom, hogy főnyeremény lenne valaki másnak, de nem nekem).

Miért, a "remek lány vagy", esetleg a "nagyszerű csaj vagy" mire utal? Ha már szóba hoztam a szinonímákat...

2017. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!